Medaļu birums sporta veterāniem 6

Bauskas rajona plaša pārstāvniecība piedalījās Latvijas Sporta veterānu savienības 46. sporta spēlēs vieglatlētikā telpās, kas notika Rīgas Sporta manēžā pagājušajā nedēļā. Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele atklāja, ka sacensības notiek otro gadu, bija pieteikušies 226 dalībnieki no 20 komandām. Bauskas rajona izlasē startēja 16 rajona vieglatlētikas veterāni.  Dāmu konkurencē nepārspēta palika Vilija Akermane, kura ieguva trīs zelta medaļas - 60 m un 200 m skrējienos un tāllēkšanā. Veltai Brucei zelta godalga 3000 m skrējienā un bronzas - 3000 m soļošanā. Intai Liepai pirmā vieta 3000 m soļošanā un divas bronzas godalgas - 60 m un 200 m distancēs. Daina Sunteika savā vecuma grupā palika nepārspēta lodes grūšanā, bet Evijai Švecai sudraba medaļa 60 m un 200 m skrējienos un 3. vieta tāllēkšanā. Solvitai Rotbergai bronza 60 m distancē un tāllēkšanā. Ingūna Naika 200 m skrējienā ierindojās 3. vietā.Vīru sacensībās, kurās startēja 136 stiprā dzimuma pārstāvji, mūsu komanda ieguva daudz godalgotu vietu. Viens no veiksmīgākajiem bija Alfrēds Graudiņš, kurš izcīnīja zelta medaļas tāllēkšanā un lodes grūšanā, kā arī sudrabu 60 m skrējienā un trīssoļlēkšanā. Zelta medaļas ieguva Aivars Solzemnieks trīssoļlēkšanā, Jānis Feldmanis augstlēkšanā un Jēkabs Pumpuriņš lodes grūšanā. Trīs sudraba godalgas izcīnīja Jānis Buks - 60 m un 200 m skrējienā un lodes grūšanā, divas Rihards Melgailis - tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, vienu Jānis Jaunzems lodes grūšanā. Otro vietu trīssoļlēkšanā un bronzas medaļu 200 m skrējienā izcīnīja Aivars Melderis, divas bronzas godalgas 60 m skrējienā un trīssoļlēkšanā savā vecuma grupā ieguva Imants Turks.Kopvērtējumā tikai punkts Bauskas rajona komandu šķīra no trešās vietas ieguvēja - Liepājas senioru sporta kluba. Pirmie šogad Daugavpils pilsētas vieglatlētikas veterāni, otrie - Ventspils veterānu kluba sportisti. Tas nozīmē, ka lauku rajonu vērtējumā baušķeniekiem pirmā vieta.

Komentāri 6

kolēģi

Jānim Žaunam visu cieņu , kā trenerim. Lai Vilijai ,Jānim ,Evijai veicās!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.07 17:00

oh

Kāds tur sakars volejbolam ar vieglatlētiku? Tak jau pilna Vecumnieku mājas lapa piebāzta ar to volejbolu, vai tad nepietiek, jau apriebies!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.06 19:54

Volejbolists

Cik zinu, Vecumnieku volejbolisti cīnās izslēgšnas spēlēs. Kur var lasīt Bauskas dzīvē rezultātus?

pirms 11 gadiem, 2009.03.06 15:42