Mucenieks tuvojas Latvijai 3

Vācijā 21. jūlijā notika pasaules čempionāta blakusvāģiem astotais posms, kurā piedalījās sportists no Gailīšu pagasta Elvijs Mucenieks.

Štrasbesenbahas trasē uzvaru izcīnīja sezonas līderi Bens Adriensens un Bens van den Bogārts. Otrajā vietā Nīderlandes un Latvijas apvienotā blakusvāģu motokrosa ekipāža Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis. Tā liecina portāla sportacentrs.com informācija.

Kantētājs no Gailīšu pagasta Elvijs Mucenieks kopā ar beļģi Janu Hendriksu abos braucienos izcīnīja ceturto vietu un ceturtie arī sacensību kopvērtējumā. Tiesa, šis panākums viņiem ļāva izvirzīties pasaules čempionāta kopvērtējumā trešajā vietā ar 252 punktiem.
Līderi Bens Adriensens un Bens van den Bogārts pēc Vācijas palielināja atrāvienu no konkurentiem – 358 punkti. Otrie vēl aizvien brāļi Jānis un Lauris Daideri ar 271 punktu. Tiesa, E. Muceniekam jāuzmanās vairāk no citiem konkurentiem – Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis savākuši jau 251 punktu un ar katru posmu startē aizvien labāk.

Tikmēr pasaules čempionāts tuvojas Latvijai – 4. augustā notiks devītais posms Igaunijā, Kivioli trasē, un jau nedēļu pēc tam, 11. augustā, notiks «Latvijas Grand Prix» Ķegumā. Ir vismaz seši dueti, kas cīnīsies par pirmo trijnieku, tai skaitā bez jau minētajiem latvieši Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks. Savu sapni par goda pjedestālu mājas trasē noteikti centīsies piepildīt arī Elvijs Mucenieks. Sacensības Ķegumā solās būt ļoti aizraujošas.

Pievieno komentāru

Sports