Negaidīta uzvara Lietuvā 2

Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals, gatavojoties «Production Car WRC» pasaules čempionāta posmam Norvēģijā, 31. janvārī aizvadījuši sacensību «Winter Rally 2009», kas bija Latvijas autorallija čempionāta pirmais posms.Pašiem negaidot šādu rezultātu, Latvijas Mobilā telefona rallija komandas ekipāža izcīnīja uzvaru N4 klasē, absolūtajā ieskaitē iegūstot otro vietu.Sacensības Neikšāns/Dzirkals sagaidīja bez lieka sasprindzinājuma – tā kā rallijā tika izmantota treniņu automašīna un cīņa par Latvijas čempiona titulu šogad nav dueta primārais uzdevums, varēja domāt par dažādu nianšu pieslīpēšanu un necīnīties par sekundēm. Rallijā tika izcīnīta uzvara. Tā informē komandas preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis. «Šī uzvara nāca diezgan negaidīti. Rallija astoto no 12 ātrumposmiem sākām kā ceturtie N4 klasē, bet tad vienā un tajā pašā līkumā avarēja divi no pirmā trijnieka pilotiem – lietuvieši Vītauts Šveds un Deivids Jociuss, šī negadījuma dēļ nācās ciest arī Aivja Egles duetam, kurš arī bija mums priekšā. Tādējādi nokļuvām sacīkstes līderpozīcijās un noturējām tās līdz finišam,» komentē Andis Neikšāns. «Finišā mūs no otrās vietas ieguvēja Aivja Egles šķīra tikai pāris sekunžu.» «Šis bija labs treniņš pirms Norvēģijas rallija. Triumfs N4 grupā ir papildu gandarījums, jo jebkurās sacīkstēs uzvaru izcīnīt ir ļoti liels prieks,» piebilst Pēteris Dzirkals. «Tagad pošamies uz pasaules čempionāta posmu Norvēģijā. Lai gan sacīkstes risināsies no 12. līdz 15. februārim, Andis uz Norvēģiju dosies nākamajā sestdienā, es viņam pievienošos pirmdien. Pasaules čempionātā startēsim ar kaujas automobili, kas tomēr ir ātrāks nekā Lietuvas sacīkstēs izmantotais.»Latvijas Mobilā telefona rallija komanda Latvijas čempionāta pirmajā posmā komandu vērtējumā izcīnīja otro vietu. Nākamās sacīkstes vienībai plānotas aiznākamajā nedēļas nogalē – Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals startēs Norvēģijas rallijā, bet Māra Neikšāna ekipāža piedalīsies Latvijas čempionāta posmā «Sarma 2009».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

neikšāns

veči saprotiet mani es braucu ekskursijā uz Norvēģiju...jūs taču lasīt mākat,ka es saku ka tā bija negaidīta uzvara,pat necerēju,ka varu kautko izdarīt Latvijas čempīonātā....!!! bet saprotiet te es negribu pierādīt,ka varu uzvarēt Latvijas čempi...bet pasaule nu tas 'taču IRcits līmenis un tas taču ir priekš manis,nevis te pa Baltiju braukāt kā otrajam,trešajam!!! PASAULE TURIES-NEIKŠĀNS NĀK!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 21:14

xxx

ja jau negaidīta uzvara Latvijas čempionāta posmā,tad ko braukt uz pasaules posmu un ko tad tur gaidīt,ja tepat negaidīta uzvara...?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!interesanti,kurš gudrītis rakstījis šo rakstu-autoru,autoru,autoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 21:06

Sports