Neizdodas «samizot» vietējos 6

Iecavas novada 14. atklātā basketbola čempionāta apakšgrupu spēles beigsies rīt, 27. janvārī. «Iesācēji/IG» sacentīsies ar vieskomandu «Baldone» , «Ozolu 15» ar «Torpedo», bet «AJ Motors» ar «Pagastilius V. I. P.».No katras apakšgrupas divas stiprākās vienības turpinās cīņu par pirmo līdz sesto vietu, saglabājot savstarpējo spēļu rezultātu. Pārējās komandas spēkiem mērosies par septīto līdz 14. pozīciju. Pagājušajā nedēļā noskaidrojās, ka pirmajā sešniekā jau iekļuvusi «Grīnvalde», «Klondaika» un «Pagastilius V. I. P.».Šogad turnīrā piedalās 14 komandu, bet pērn startēja 15 vienību. «Nevar teikt, ka basketbolā ir krīze,» joko galvenais čempionāta tiesnesis Voldemārs Pārums. Tomēr ekonomiskās situācijas ietekmē salīdzinājumā ar pagājušo gadu spēļu skaits šoreiz ir samazināts. Pērn pretinieki laukumā satikās 73 reizes, bet šogad cīnīsies 63 spēlēs. Desmit spēles ieekonomētas, sadalot komandas trīs apakšgrupās, nevis kā pērn divās. Arī spēļu ilgums šoreiz ir cits: agrāk bija divi puslaiki (2x15 minūtes), šogad četras ceturtdaļas (4x8 minūtes). «Spēle kļūst dinamiskāka,» jaunuma ieviešanas iemeslu atklāj V. Pārums.Pirmajā apakšgrupā par iespēju cīnīties par pirmo līdz sesto vietu sacenšas vienības - «Ozo», «Stelpe», «AJ Motors», «Liniverss», «Pagastilius V. I. P.» (pērn startēja ar nosaukumu - «87 atgriežas»); otrajā - «Iesācēji/IG», «Torpedo», «Baldone», «Ozolu 15» un «Akropole»; trešajā - «Klondaika/Jumis A», «Titāns», «Dāmītes» un «Grīnvalde». No 14 dalībniecēm trīs ir vieskomandas - «Stelpe», «Akropole» un «Baldone» -, un viena sieviešu vienība - «Dāmītes».Galvenais turnīra tiesnesis uzskata, ka šogad stiprāka kļuvusi «Klondaika», «Ozolu 15», «Pagastilius V. I. P.», «Grīnvalde» un «Torpedo». Otrajā apakšgrupā iekļuvušas visvienlīdzīgākās spēkos komandas. To spēles ir pašas interesantākās. Pagājušajā nedēļā ļoti līdzvērtīgā, smagā spēlē «Klondaikai» piekāpties bija spiesta «Grīnvalde». «Daudziem komandas spēlētājiem ir pieredzes trūkums. Pretinieki bija izturīgāki, paņēma ar pieredzi. Mēs nerealizējām savus metienus. «Klondaika» veiksmīgi guva punktus un vinnēja. Kā jau zaudētājam, rūgta izjūta, bet spēle bija laba,» pēc gala signāla komentēja Gundars Brička.«Bauskas Dzīve» atgādina, ka čempionātu organizē basketbola klubs «Dartija», bet finansē Iecavas novada Dome un komandas, iemaksājot dalības maksu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Pēdējais koments

smieklīgs. Iecavā ir kultūras nams, kur viss notiek, gan labi koncerti, gan teātra izrādes, gan citi pasākumi. Tā ka viss ir sabalansēti.

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 07:54

kurš tad sunim asti cels,ja ne paši.Iecavā vienkārši nav citas vietas,kur aiziet :))

pirms 12 gadiem, 2009.01.26 22:03

Tāda ir Ūbele, uz visu spējīga tikai ne uz darbu, pat Mežotnes , Vecumnieku,Gailīšu u.c pagastos mači interesanti. Rajonā ir ķeksītis un liela reklāma.

pirms 12 gadiem, 2009.01.26 20:30

fans

Iecava rulz! Interese no visām pusēm- gan spēlētāju, gan skatītāju...Ne kā Bauskas pagasta mačos, kur tukšas tribīnes un nekādas
ieinteresētības
par basketbolu.. autore varētu aprakstīt emocijas parastā spēlē sporta namā "mēmele", skattoties uz tukšajām skatītāju sēdvietām..

pirms 12 gadiem, 2009.01.26 18:55

Sports