Noslēdzies futbola turnīra «Mītava Open 2012» Bauskas atlases posms

Futbolisti no visas Latvijas bija ieradušies Bauskā 28. jūlijā, lai izmēģinātu savus spēkus Latvijas amatieru čempionātā futbolā 7x7 «Mītava Open 2012». Saules nomocītas, neviena Bauskas novada futbolistu pārstāvētā komanda nespēja iekļūt pirmajā trijniekā, kas kvalificējas fināla spēlēm. Sacensību organizators Artūrs Rubins gan atzina – labāk lai karsē saule, nekā līst lietus kā atlases posmā Kuldīgā.Iespējas mūsējiem bija labas. Visveiksmīgākie bija «Gailīši», kas astotdaļfinālā uzvarēja «Īslīci», bet ceturtdaļfinālā tikās ar SC «Grobiņa». «Gailīšu» futbolistu komandai bija raksturīga bumbas kontrole, nepārtraukti uzbrukumi, ar kuru realizāciju diemžēl neveicās.  «Mazs spēles laiks – var nepaspēt iesist. Tomēr jūtamies stiprāki nekā pirms gada – trenējamies, esam saspēlējušies, piedalāmies futbola mačos. «Mītava Open» ļoti gaidījām, jo tas ir interesants turnīrs, kur var tikties ar līdz šim neredzētiem pretiniekiem no visas Latvijas,» tā «Gailīšu» spēlētājs Kaspars Priedols. Vienība allaž pēdējā minūtē centās gūt uzvaras vārtus un bieži iekrita aizsardzībā. Apakšgrupā viena spēle beidzās neizšķirti, jo komanda pēdējās sekundēs zaudēja vārtus. SC «Grobiņa» savu iespēju izmantoja, piecas sekundes pirms spēles beigām gūstot vārtus un iekļūstot pusfinālā.Kopā ar «Īslīci» astotdaļfinālā iekļuva arī «Rainis», tomēr vienības veiksme neturpinājās. Atšķirībā no «Gailīšiem», kas knapi tika ārā no grupas, minētās divas komandas savās grupās bija pārliecinošas līderes. «Ceraukste» aizvadīja labas spēles, bet viens muļķīgs zaudējums un divas neizšķirtas spēles neļāva izkļūt no apakšgrupas.Jelgavas komandas «Bastions Apsardze/JSFB» sastāvā spēlēja divi baušķenieki – Jānis Oļehnovičs un Roberts Kovaļevskis. Puiši stāstīja, ka pērn komandas sastāvā Bauskā palika otrajā vietā, bet finālā – trešie. Vienības kodolu veido Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti un bijušie absolventi. Šogad viņu cerības nepiepildījās – ceturtdaļfinālā «Pacanchiki» pēdējās minūtēs guva vienīgos vārtus un izslēdza no tālākās cīņas komandu «Bastions Apsardze/JSFB».Uzvaras laurus «Mītava Open» Bauskā plūca FK «Upesciems», kuru meistarība bija pārāka par citām komandām, 2. vietā ierindojās liepājnieki SLV «Pluss», trešie – SC «Grobiņa». Tie, kas lolo pēdējās cerības par finālu, vēl var pieteikties uz Rīgas posmu 4. augustā.