Noslēdzies Latvijas čempionāta rallijā Somijas posms 2

Latvijas čempionāta N4 klases cīņas Somijas rallijā Joensū apkārtnē šajā nedēļas nogalē noslēdzās ar Egles/Jeruma uzvaru, par 9,5 sekundēm apsteidzot komandas biedrus un sīvākos konkurentus Jāni Vorobjovu/Audrju Šošu („SEB Tieto Rally Team”). Vēl par 14 sekundēm vairāk astoņos ātrumposmos Eglem/Jerumam zaudēja „LMT rallija komandas” ekipāža baušķenieks MārisNeikšāns/Raivis Jansons. Šādu informāciju „Bauskas Dzīvei’ sniedz Viesturs Saukāns, Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Preses dienesta vadītājs.

Lai gan iepriekšējā Latvijas čempionāta posmā Gulbenē Māris Neikšāns/Raivis Jansons bija diezgan tālu aiz līderiem Aivja Egles/Mārtiņa Jeruma un Jāņa Vorobjova/Audrius Šošas, šoreiz līdz pat septītajam ātrumposmam visa trijotne cīnījās par uzvaru sekundi sekundē. Galu galā maza kļūdiņa un izbrauciens pa grāvi 7. ātrumposmā „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ekipāžu no cīņas par uzvaru izslēdza, bet pēdējo ātrumposmu Neikšāns/Jansons jau veica ļoti piesardzīgi, domājot par finišu. Tā situāciju raksturo “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis.„Ir prieks atkal cīnīties par uzvaru Latvijas čempionāta posmā,” apmierināts ar savu sniegumu bija Māris Neikšāns. „Gribu uzteikt stūrmani Raivi Jansonu par lielisku sniegumu, jo šis rallijs bija ļoti grūts – gan pilotiem, gan stūrmaņiem. Tomēr Raivis ar saviem pienākumiem tika galā lieliski, pat neskatoties uz to, ka šis viņam bija tikai otrais lielais rallijs karjerā! Šobrīd Latvijas čempionāta kopvērtējumā esam pakāpušies uz ceturto vietu un izskatās, ka vasaras sacensībās būsim spējīgi cīnīties gan par augstām vietām atsevišķos rallijos, gan par Latvijas čempionāta medaļām kopvērtējumā,” tā Māris Neikšāns.Provizoriskie rezultātiLatvijas čempionāta un kausa izcīņas 3. posms„Abloy SM-Itäralli 2009”, Joensū, SomijaN41. Aivis Egle/Mārtiņš Jerums (SEB Tieto Rally Team) 57:13,92. Jānis Vorobjovs/Audrjus Šošs (SEB Tieto Rally Team) 57:23,43. Māris Neikšāns/Raivis Jansons (LMT Rallija komanda) 57,37,44. Jānis Feldmanis/Juris Vilmanis (PercAuto Racing) 59,25,55. Raimonds Strokšs/Anrijs Jesse (RA Motorsport) 59:56,96. Rolands Mēnesis/Māris Ziediņš (ind.) 1.01:39,3Provizoriskais kopvērtējumsLatvijas čempionātsN41. Egle/Jerums 302. Vorobjovs/Šošs 163. Feldmanis/Vilmanis 164. M. Neikšāns/Jansons 125. Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals (LMT Rallija komanda) 116. Andis Grīnbergs/Edgars Svencis (Subaru Rally Team Latvia) 8(LAF dati)

Pievieno komentāru

Komentāri 2

fiksais

Es domāju,ka tētuks nobrauktu labāk.....

pirms 11 gadiem, 2009.03.09 13:37

xxxxx

redz kur fakts,kārtējo reizi puikas,kas brauc pa pasaules posmiem nevar uzvarēt pat Latvijas posmu....un atkal pierādās,kas māk braukt tam naudu nedod,bet kas nīkuļo tas tēlo spicos vīrus pa pasauli........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.08 22:02

Latvijā un pasaulē