Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie dambretes galdiņiem sacenšas zemgalieši 2

Ar abu jaunāko vecuma grupu dalībnieku cīņām pagājušajā nedēļā viesmīlīgajā Bauskas pamatskolā beigušies Zemgales dambretistu šīgada turnīri. Sacentās 64 dalībnieki, tika vērtētas 16 komandas. Dalībnieki sacentās divās grupās un katrs izspēlēja astoņas partijas.

Visjaunākajā jeb U-12 vecuma grupā 34 dalībnieku konkurencē visus pretiniekus pieveica dobelnieks, pirmās sporta klases dambretists Arnolds Flemings. Pēc papildu rādītājiem no mūsējiem otrā vietā ierindojās Jānis Kļaviņš (Bērzu pamatskola), trešo godalgu saņēma Ervīns Mališevs no Bauskas 2. vidusskolas, piektajā vietā Rihards Bondarčuks no Bērsteles pamatskolas, sestais labākais bija Mežgaļu pamatskolas audzēknis Mārtiņš Majauskis.Šo dalībnieku grupu ar izcīnītiem 11 punktiem noslēdza bērsteliete Dace Degole, kurai tika arī Zemgales novada čempiones tituls meitenēm. Tikai punkts mazāk un otrā vieta Daces skolasbiedrei Lindai Krūmiņai. Ar izcīnītiem deviņiem punktiem trešā godalga meiteņu konkurencē tika mežgalietei Aivitai Morozai.Deviņu komandu vērtējumā uzvarētāju kausu izcīnīja Bērsteles pamatskolas dambretisti, kuru kontā 39 punkti. Apbalvots arī jauno Bērsteles dambretistu treneris Ilgvars Ūdris. Bērstelieši par diviem punktiem apsteidza Bauskas 2. vidusskolas un Mežgaļu pamatskolas komandu.Jaunākajā (U-14) vecuma grupā 30 dalībnieku konkurencē zēniem pirmo un trešo vietu izcīnīja Lielauces pamatskolas dambretisti, kurus, tāpat kā iepriekšējos gados, uz novada cīņām atveda skolas direktors Agris Mellis. Arī viņa audzēkņu komanda izcīnīja pirmo vietu un saņēma grupas uzvarētāju kausu. Ar 12 punktiem zēniem otrajā vietā ierindojās Kaspars Berkmanis no Mežgaļu pamatskolas, bet viņa māsai Laurai tikpat punktu un jau otrais Zemgales novada čempiones tituls. Otrajā vietā ierindojās Zane Alsberga (Mežgaļu pamatskola), trešajā vietā – Anna Ušerovska no Kristīgās pamatskolas. Abām pa deviņiem punktiem.Septiņu komandu konkurencē otrā vieta Mežgaļu pamatskolas dambretistiem (41 punkts). Trešo aili komandu cīņā ieņēma trenera Normunda Zalgaucka audzēkņi no Kristīgās pamatskolas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu

nu jā ,Mežgaļi var , bet neviena bauskas skola ...tā savādi!

pirms 11 gadiem, 2009.03.11 17:03

M.Bergs

Jāpiemin, ka Mežgaļu pamatskolas jaunie dambretisti ir vienīgie Zemgales novadā, kuri izcīnījuši tiesības piedalīties Latvijas skolu komandu spartakiādes finālā trīs vecuma grupās. Par to paldies pelna ne tikai trenere Katrīna Malanka, bet visa skolas pedagogu, audzēkņu vecāku un jauno dambretistu saime. Lai veicas finālā !

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 10:35

Sports