Reinis Nitišs startēs rallijkrosā «Mūsā»

Latvijas rallijkrosa braucēju Reini Nitišu šajā nedēļas nogalē, 13. un 14. jūlijā, līdzjutēji varēs redzēt darbībā Ziemeļeiropas (NEZ) rallijkrosa čempionāta trešajā posmā Mūsas trasē. To «Bauskas Dzīvei» apliecina Viesturs Saukāns, Latvijas Automobiļu federācijas preses dienesta vadītājs.

Reinis Nitišs 6. un 7. jūlijā izcīnīja otro vietu Eiropas rallijkrosa čempionāta 6. posmā Zviedrijā, Hēljesas trasē. Pēc šī panākuma latvietis saglabā līderpozīciju Eiropas čempionāta kopvērtējumā.

R. Nitišs un dānis Ulriks Linnemans dominēja kvalifikācijās, taču ceturtajā braucienā Reinis, atrodoties līderpozīcijā, piedzīvoja avāriju, kā rezultātā no pirmās vietas noslīdēja uz sesto kvalifikācijas kopvērtējumā. 


R. Nitišs guva uzvaru savā pusfinālā, kvalificējoties finālam no otrās starta vietas. Reinis uzvarēja startā, tomēr brauciena gaitā Linnemans izrādījās ātrāks, sasniedzot uzvaru. R. Nitišs otrais, bet Krievijas braucējs Vadims Makarovs trešajā vietā.

Pēc šīs sacīkstes R. Nitiša pārsvars pār Linnemanu kopvērtējumā ir 11 punkti (pirms Zviedrijas posma otrais bija krievs Ildars Rahmatuļins, zaudējot Reinim 12 punktus).

Līdz ar veiksmīgu Zviedrijas sacīksti R. Nitišs ir gatavs šajā nedēļas nogalē startēt NEZ rallijkrosa čempionāta trešajā posmā «Mūsā».

Pievieno komentāru

Sports