Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacensībās dambretē uzvar Mežgaļu pamatskola 4

Bauskas novada atklātās skolēnu sporta spēles dambretē komandām vidējā vecuma grupā - 6. - 9. klašu audzēkņiem - notika 27. janvārī. Sacensību galvenais tiesnesis Māris Bergs informēja, ka piedalījās 11 mācību iestāžu komandas. Uzvarētāju godā - Mežgaļu pamatskola, kas guva 47 punktus, tikai par vienu punktu pārspējot tuvākos sekotājus - Pilsrundāles vidusskolas Bērsteles filiāles komandu.  Trešajā vietā - Pilsrundāles vidusskola. Vēl sacensībās piedalījās Bauskas Valsts ģimnāzijas, Īslīces, Uzvaras un Bauskas 2. vidusskolas, Vecsaules, Codes, Mežotnes pamatskolas, kā arī Vecsaules pamatskolas Jaunsaules filiāles vienības. Rezultāti līdz pēdējam brīdim bija grūti prognozējumi - vairākām komandām bija vienāds punktu skaits, tāpēc vietu turnīra tabulā noteica pēc papildrādītājiem. Kopā sacensībās piedalījās 54 dalībnieki. Individuālajā vērtējumā starp zēniem labākais bija Nauris Opočkins no Bērsteles ar 16 punktiem, otrais Jānis Kļaviņš no Codes ar 15 punktiem, bet trešais Ervīns Mališevs no Bauskas 2. vidusskolas ar 14 punktiem. Meitenēm trīs guva 12 punktus, spēcīgākās noteica ar koeficientiem. Uzvarētājas godā Zane Alsberga no Mežgaļiem, otrā Olga Skadrova no Pilsrundāles, bet trešā Linda Krūmiņa no Bērsteles.Māris Bergs informēja, ka 3. februārī bija plānotas sacensības jaunākās un visjaunākās grupas zēniem dambretē, tomēr saistībā ar solīto lielo salu šīs sacīkstes ir atceltas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Baiba

ļoti priecīga ziņa par Mežgaļiem, tā turpināt !!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.02.01 11:25

arī mamma

Jā, sk. Katrīna strādā izcili. Neviens ne bērni ne skolotāja nečīkst par tālo ceļu , ko nevar teikt par tuvējām skolām. Šeit pat naudas izteiksmē nav līdzekļi jātērē.

pirms 8 gadiem, 2012.01.31 14:58

mamma

Gribu teikt lielu paldies Katrīnai Malankai, kas ar Mežgaļu skolas bērniem strādā un bērni viņu mīl un ciena :)

pirms 8 gadiem, 2012.01.31 11:11

Jānis

Urrā Mežgaļiem , nopēlums tām skolām , kuras nevar nokomplektēt komandu uz tik saistošiem mačiem , kas attīsta bērnu domāšanu.

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 20:07

Sports