Sākas florbola sezona 4

Jau piektdien, 4. septembrī, Ķekavā notiks pirmā šīs sezonas spēle florbola klubam FK «Bauska», kas pulksten 19.30 tiksies ar vietējo klubu «Ķekava». Nākamais uzdevums būs sezonu nospēlēt līdz galam, «Bauskas Dzīvei» teic FK «Bauska» menedžeris Aivars Duklavs.Pirmā spēle mājās baušķeniekiem būs svētdien, pulksten 16, kad viņi tiksies ar pagājušās sezonas čempioniem – Cēsu «Lekrings». To trenē bijušais baušķenieks Normunds Grunckis, komandā spēlē agrākais Bauskas komandas dalībnieks Andis Levītis. A.Duklavs atzīst: «Pašlaik galvenais ir sākt sezonu. Pēc tam – nospēlēt to līdz galam. Federācijai neesam samaksājuši dalības maksu. Ceram, ka Ķekavā nenotiks tā, ka mūs vispār nelaidīs laukumā.»FK «Bauska» cer finansējumu saņemt no SIA «Uzvara-Lauks». Pašlaik tā vadītājam Arnim Vējam esot maz laika, jo ražas novākšana rit ļoti aktīvi, bet septembra otrajā pusē komanda esot gatava tikties un runāt par atbalstu. Ar sponsoru meklēšanu nav viegli, jo valdība atcēlusi nodokļu atvieglojumus uzņēmumiem, kas ziedo sportam.Bauskas novada Domes budžets šogad neko vairs palīdzēt nevarot, tomēr A. Duklavs cer, ka nākamā gada projektā komandai atradīsies līdzekļi, lai varētu norēķināties ar federāciju un samaksāt tiesnešiem. Liels pluss jau gan esot fakts, ka šajā sezonā par treniņu laiku zālē FK «Bauska» nebūšot jāmaksā.Vēl viens cerīgs finanšu avots ir vietējie līdzjutēji. «FK «Bauska» spēles ir starp viskuplāk apmeklētajām līgā,» palepojas komandas vadītājs, «tikai Ķekavā un Cēsīs ir kas līdzīgs.» Biļešu nauda jūtami līdzējusi pagājušajā sezonā.Jaunums komandā ir Ingus Panteļejeva aktīva darbība trenera amatā, kas, visticamāk, turpināšoties visu sezonu. Šogad kā spēlētāju laukumā viņu vairs neredzēsim, taču Ingus bauda spēlētāju cieņu, stāsta A. Duklavs. Jauns spēlētājs ir Emīls Dzenis, kuram gan, līdzīgi kā FK «Bauska» vārtsargiem, esot problēmas ar disciplīnu. Šogad spēlētājus būs grūtāk motivēt, jo katrs tagad tērē savu personisko laiku un līdzekļus, paredz menedžeris. «Tomēr vairākums komandas dalībnieku ir cītīgi, zina, ka ir jātrenējas, jāspēlē... Sešpadsmit gados izveidoto svarīgi saglabāt, nevis sagraut vienā dienā. Tas liek man katru gadu atkal no jauna vākt kopā komandu,» apņēmīgi teic A. Duklavs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Livingstons

58:28 Sods #21 Emīls Dzenis (2 min; nepareiza grūšana)

pirms 11 gadiem, 2009.09.08 09:40

Apsveicu ar pirmo uzvaru! Un Emīlu ar pirmajiem vārtiem vīru komandā! Tā turpināt! Nekādas nozīmes nav nosaukumam-galvenais ir saturs!

pirms 11 gadiem, 2009.09.05 12:02

tā tā

es gan domāju,ka Grunckis joprojām ir Bauskas iedzīvotājs. Un no skatītāju iekasētās naudas pietiek tiesnešiem un paliek pāri...tā kā neņaudat...gaidām sakarīgu spēli...un kāpēc Uzvaras- Laukam jāsponsorē FK Bauska??? Tagad jāmaina atkal nosaukums vai nu Bauskas novads vai nu Uzvara-lauks,bet labāk FK ,,Duklavs,, !!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.04 13:38

Sports