Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien noskaidros spēcīgāko pilsētu 7

Sestdien, 6. oktobrī, visā Latvijā, arī Iecavā un Bauskā, notiks pasākums «Spēka diena».

Tās gaitā katram būs vērts uzzināt atbildes uz dažiem jautājumiem, piemēram - vai vari pievilkties vismaz 15 reižu un kurā Latvijas pilsētā ir visstiprākie cilvēki?Latvijas Spēka dienu rīko valsts akciju sabiedrība «Latvijas Dzelzceļš» sadarbībā ar telekompāniju LNT un Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrību (LIVSB). Tās laikā visā Latvijā ar ielu vingrotāju atbalstu tiks ierīkoti 50 spēka punkti - vietas, kur norisināsies pievilkšanās sacensības. Spēka dienā piedalīties var ikviens neatkarīgi no vecuma un dzimuma.Viens no pasākuma mērķiem būs saņemt atbildes uz daudziem jautājumiem. Kurš ir Latvijas spēcīgākais puisis un meitene? Cik reižu katrs dalībnieks var pievilkties? Cik reižu kopā var pievilkties vienas pilsētas sportotāji? Cik reižu var pievilkties Latgalē, Zemgalē, Kurzemē un Vidzemē? Cik reižu var pievilkties visā Latvijā kopā?Bauskā pievilkšanās notiks novada sporta bāzē. Iecavā ikviens savu spēku varēs pārbaudīt Iecavas internātpamatskolas sporta laukumā.Pievilkšanās noteikumi lasāmi mājaslapās spekadiena.lv un ieluvingrosana.lv. Visos punktos tiem, kas spēs pievilkties 15 reižu, būs iespēja tikt pie LIVSB krekla vai citām balvām. Pārsteiguma balvas tiek solītas visas dienas garumā.Fināls, kurā piedalīsies četri spēcīgākie dalībnieki no katra spēka punkta, notiks tās pašas dienas vakarā spēka centrā Centrālajā dzelzceļa stacijā Rīgā. Trīs spēcīgākie vīrieši un trīs spēcīgākās sievietes saņems balvas no VAS «Latvijas Dzelzceļš». Nokļūšanu uz spēka sacensību finālu nodrošina pasākuma organizatori.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Uldis gadījumā nav apmeklējis kursus pie Auzinieka , ka tik tizli sācis rakstīt!!!

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 20:22

Uldim

Uldi,kur Jūsu PROFESIONALITĀTE? ir jāpievelkas minimums 10 reizes,lai iegūtu kreklu. UN - vingrošana Iecavā būs internātpamatskolā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 02:07

ha,ha

Šodien ir 2. oktobris!Vai tad laiks iet uz otru pusi?

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 21:08

Sports