Sestdien sportos invalīdi 3

Bauskas rajona pavasara sporta svētki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām iecerēti sestdien, 25. aprīlī. To «Bauskas Dzīve» uzzināja rajona pašvaldības interneta vietnē www.bauskarp.lv .Sporta dienu organizē un vadīs rajona Padomes (RP) Sporta nodaļa, teic tās vadītāja Inga Ūbele. Rajona pašvaldība darbu veic sadarbībā ar vietējām pašvaldībām, ISRB «Bauska» un Sabiedrības veselības aģentūras veselības veicināšanas koordinētāju Inu Krūmiņu. «Šoreiz sportos tikai pilsētas un rajona lauku iedzīvotāji, vieskomandu nebūs. Tā kā sporta bāzi remontē un nevar brīvi piekļūt biedrības telpai, sazināties ar dalībniekiem ir grūti,» skaidro Ilgonis Rencis.Svētki notiks RP sporta bāzes hallē Bauskā, Pilskalna ielā 26. Tā kā pašlaik bāzē notiek būvniecības darbi, ieeja ir no Lauku ielas puses, kura atrodas nedaudz aiz ieejas vārtiem virzienā uz pilskalna pusi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ja jau Rencim mobīllā telefona nav , tad rajons varēja paliīdzēt sazvanīt un saoranizēt! Kads sakars šim rakstam ar volejbolu?

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 21:00

arī par šo bauskasrp.lv informē, bet par to info nav

Pasākums
Datums - laiks: 25.04.2009 | 11.00 pl
Pasākuma nosaukums A.Plūmes piemiņas kausa izcīņas un Bauskas rajona čempionāta volejbolā vīriešiem
Vieta: - - -


Sporta namā 'Mēmele" A.Plūmes piemiņas kausa izcīņas un Bauskas rajona čempionāta volejbolā vīriešiem finālsacensības

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 15:02

bumba

Ja kāds vispār zin, ka SESTDIEN. 25. APRĪLĪ MĒMELĒ, NOTIKS BAUSKAS RAJONA FINĀLSSACENSĪBAS VOLEJBOLĀ. spēļu sākums 11:00.
Bet tas jau jāprasa mašinskim...

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 14:33

Sports