Sīkas kļūdas iegāž «Dartiju» 7

Piektdien līdzjutēju cerīgi gaidītā uzvara «Dartijas» basketbola spēlē pret Rīgas klubu VEF Iecavas sporta namā mājinieku kļūdu virknes dēļ izvērtās nepatīkamā zaudējumā ar rezultātu 70:82.Jau no pirmās minūtes spēle ritēja sīvi punkts punktā, abas komandas šķita apņēmīgas panākt savu uzvaru. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar vienādu punktu skaitu no abām pusēm, un sacīkstei bija jāizšķiras pēdējā posmā.Tas notika jau ceturtās ceturtdaļas pirmajās minūtēs – VEF iemeta trīspunktnieku, pēc tā «Dartijas» uzbrukums nebija sekmīgs, mājinieki laikus neatgriezās aizsardzībā, un rīdzinieki izpildīja rezultatīvu ātro uzbrukumu. Tas, šķiet, psiholoģiski iedragāja «Dartijas» spēlētājus, vēl pēc dažām minūtēm VEF jau bija desmit punktus priekšā un kopumā pēdējā ceturtdaļā mājnieku grozā iemeta 30 punktus.Iecavnieku treneris Voldemārs Pārums sarunā ar «Bauskas Dzīvi» pēc mača secināja, ka uzvara izslīdēja no rokām pašu kļūdu dēļ – nerealizētiem metieniem no brīvām tālajām un pustālajām pozīcijām, mēģinot lauzties zem groza, kuru labi sargāja VEF «garais gals», vilcināšanos atgriezties aizsardzībā pēc neveiksmīgiem uzbrukumiem. «Mums pēc protokola ir uz pusi vairāk kļūdu nekā VEF – 15:8,» skaidro treneris, «sodus esam metuši trīs reizes mazāk nekā rīdzinieki – tur arī izšķīrās rezultāts.»«Dartijai» šajā mačā trūka četru spēlētāju no 12. Komandas saspēles ritmu izjauca pirmā saspēles vadītāja Jura Brūvera prombūtne – viņam kā trenerim bija jāvada savas Studentu līgas komandas spēle citur. Arī Māris Gailums bija aizņemts Studentu līgā. Sevišķi jūtams bija parasti rezultatīvo Gundara Bričkas un Mārča Eglīša trūkums. G. Brička ārstē lauzto degunu, M. Eglīti bija pieveikusi slimība.V. Pārums gan uzsver, ka arī samazinātā sastāvā «Dartijai» vajadzēja uzvarēt VEF, taču tam pietrūka koncentrēšanās spēles pēdējā posmā. «Ģirts Hauks varēja nospēlēt labāk pie atlecošajām bumbām,» vērtē treneris, «Ivars Zemītis nav sasniedzis labāko fizisko formu, jo mācās Jūrmalā un uz treniņiem regulāri netiek.» Turpmāko mēnesi I. Zemītis gan varēs trenēties ar komandu, jo prakses laiku pavadīšot Bauskā.Rezultatīvākie «Dartijas» komandā bija Ģ. Hauks – 29 punkti, pa 3 atlēkušām bumbām un rezultatīvām piespēlēm, I. Zemītis – 14 punkti, 9 atlēkušās bumbas, Armands Švītiņš – 10 punkti, 5 atlēkušās bumbas, Aldis Beitiņš – 8 punkti, 6 atlēkušās bumbas, 7 rezultatīvas piespēles.VEF rindās labākie bija Klāvs Freimanis – 18 punkti, Raimonds Ozoliņš – 16 punkti, 4 atlēkušās bumbas, Oskars Kalējs – 13 punkti, Nauris Miezis – 11 punkti, 5 atlēkušās bumbas.Nākamo Latvijas Amatieru basketbola līgas maču «Dartija» aizvadīs viesos ar Saulkrastu komandu otrdien, 10. novembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

jāa

klibo ar tādiem,kuriem pašiem nevisai skaidrs par prioritātēm un savu varēšanu(gribēšanu).Ja ir pareizā attieksme,tad nekas neklibo.Bet ja kādam nav skaidrs,kas un kapēc notika ar Zemīti,tad jautājiet pašam,varbūt pastāstīs,kā bija tajā vakarā,kad nācās melot,kapēc nebūs uz ABL spēli,bet pats tajaā laikā atradās ciema čempī ar kompānijas čomakiem.Bet tas nu tā,ieskats vēsturē, nekā personīga :)

pirms 11 gadiem, 2009.11.09 21:46

kauss

Tad dzeršanas traucē, tad treniņu par maz.. nav kārtības!

pirms 11 gadiem, 2009.11.09 17:28

Hose to DARTI

Kadel Pārumam par sevi jasudzas.Viņš Tevi ar visu savu klibo kaju basketbola apspeletu.
Un par nodevejiem runajot!!!
Kadel tak Zemits ir nodevejs???
Tikai tadel ka Z.Alksnis ir ar lielam ambicijam un mazam varesanam.
Jus vartu paskaitit cik Zintim ir bijusas nesaskanas ar Bauskas perspektivakajiem un labakajiem basketbolistiem-Zemitis,Rupkus,Bitinas(Edgars).Un šo sarakstu varetu turpinat
Taa kaa ta problema nav sajos speletajos ,bet ari ir problema Bauskas komandas treneri Z.Alksni
Tas taa -viela pardomaam

pirms 11 gadiem, 2009.11.08 23:30

DARTI

Pārums pats par sevi sūdzās, ne jau no viena Zemīša izšķiras spēles rezultāts. Pārums nav tas , kas var iedot Zemītim labāko formu. Nesmīdiniet!

pirms 11 gadiem, 2009.11.08 17:21

Sports