Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni pulcējas pavasara krosā 9

Pavasara kross 1990. – 2000. gadā dzimušiem skolēniem Bauskas pilskalnā notika 24. aprīlī. Bauskas rajona Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Māris Šekavs informē, ka šogad kopā ar skolēniem no mūsu rajona izglītības iestādēm skrēja arī Rīgas sporta skolas «Arkādija» audzēkņi. Konkurence bija sīva. Skrējējus aktīvi atbalstīja un pozitīvas emocijas guva ne tikai viņu klasesbiedri, bet arī vecāki un pedagogi.Vecumnieku vidusskolas 4. klases audzēknis Everts Emīls Gertisons stāsta: «Šogad daudz trenējos un trasē pratu taupīt spēkus finišam.» Amanda Zariņa no Uzvaras vidusskolas 5. klases teic paldies skolotājai Dzintrai Luņevai, kas viņu labi sagatavojusi sacensībām.Iecavas vidusskolas 7. klases audzēknis Rūdolfs Tonigs jau vairākus gadus skrien mūzikas pavadījumā: «Klausos grupas «Linkin Park» mūziku. Ar austiņām ir vieglāk, dzirdu tikai sevi, un dziesma palīdz noskaņoties. Šādi skrienu gandrīz katru krosu. Mūziku mainu ļoti reti, jo «Linkin Park» man patīk vislabāk.»Bauskas 1. vidusskolas 9. klases audzēkne Gundega Dzīle teic: «Savulaik trenējos vieglatlētikā pie Ilzes Ladusānes. Šopavasar kopā ar vairākiem klasesbiedriem skrienu no rīta. Pilskalna parkā ierodamies pulksten 6.15, skrienam pusstundu. Krosā jutu, ka ir lielāka izturība.»

Pievieno komentāru

Komentāri 9

bumbai un tam

normālā rakstā ir normāla informācija.....normālās sacensībās pēc finišā ir normāla ,katram dalīobniekan izlasāma informācija...it savišķi bērniem---IT SEVIŠĶI DATORU LAIKMETĀ...par ko te vispār diskutēt....avīzei tas nav apvainojums---bet norādījums,-ko vēlas izlasīt jebkurš šo sacensību dalībnieks,viņu vecāki, skolotāji,draugi...utt.Laikam jau avīzei vajag lasītājus---tāpēc jau tā ir avīze.Un tagad -grūtos laikos-ir saprotams ja sporta skola 1-3 vietas iebuvējiem nevar pasniegt balvas ,kas paliktu piemiņai-----tad tik vien kā vārdu uzvārdu publicēšana avīzē,-vecākiem un bērniem ari ir balva!!!!!!Pat rakstā par dziedātāju panākumiem ir vārdi,vietas sasniegumi...utt. viss kā nākas.PUBLICĒŠANA AVĪZĒ- IR BALVA UN STIMULS....kas tur nesaprotams....NORMĀLS CILVĒKS---- SAVU DARBU DARA NORMĀLI....uz kādu klātieni būtu jāiet visiem dalībniekiem,skolotājiem .līdzjutējiem lai atbildētu uz jautājumu---kā jums tur gāja.....---------------Bauskā notika florbola spēle-spēlēja divas komandas.Viena uzvarēja.Dalībnieks Pēteris stāsta--;jā es trenējos -arī no rītiem paskrienu.---------ja kādam nepatīk šis raksts par florbola spēli -datorlaikmetā var noteikt no kurienes nāk smaka-,Normāls cikvēks, lai tagad skrien meklāt ,-kur var savu viedokli izteikt klātienē.-------------Visās sacensībās - visiem DALĪBNIEKI finiša protokolus izliek 10-20 min pēc finiša. -------datoru laikmetā datori ir lai strādātu,nevis lai noteiktu....

pirms 10 gadiem, 2009.04.29 02:43

to ...

normāls cilvēks savu viedokli pasaka klātienē,ja viedoklis ir pamatots un sakarīgs, bet forums domāts tieši tādiem ...,kas rada smaku :D

pirms 10 gadiem, 2009.04.28 19:52

...

Zemnieku valodā runājot nevajag taisīt tik daudz tos ......., tad nenāks smaka. Priekš tam forums ir , lai izteiktu viedokli.

pirms 10 gadiem, 2009.04.28 10:47

bumba

:)), toties datorlaikmetā var viegli noteikt no kuras puses nāk sūdu smaka :))

pirms 10 gadiem, 2009.04.27 19:36

Ella

Kāpēc sporta skolas neizdarība, vai tad viņi gatavoja rakstu publicēšanai?

pirms 10 gadiem, 2009.04.27 14:49

a, ko

saprotams, ka nav viegli datorlaikmetā apkopot rezultātus...ceram ka sagaidīsim!!!

pirms 10 gadiem, 2009.04.27 11:48

atkal kā vienmēr Sporta skolā

kas tas par sporta rakstu?????!!!!!! ir jābūt vārdiem,uzvārdiem---izcīnītajai vietai----rezultātiem........vai nu pašvaks sporta žurnālists----vai pašvaki organizatori,-ka nevar iedot informāciju-----drīzāk jau ka kārtējā Bauskas sporta skolas neizdarība.....cik rajona skolas piedalījās----kādas vietas izcīnīja----cik bija dalībnieku uttt..???????????!!!!!!!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.04.26 22:13

Sports