Smagā cīņā gūst piekto uzvaru 6

Sporta kluba «Vecumnieki» volejbolisti Latvijas Nacionālās līgas čempionāta tabulā punktu krājumu papildināja 15. novembrī izbraukuma spēlē. Tā ir jau piektā uzvara pēc kārtas, precizē komandas treneris Jānis Plūme. Ar 3:1 Vecumnieku komanda pieveica RDK/Rēzeknes rajons spēlētājus. Setu rezultāti bija šādi – 18:25, 25:23, 25:21, 25:20.Spēle notika Rēzeknes rajona Adamovas pamatskolā. Treneris «Bauskas Dzīvei» raksturo cīņas gaitu: «Ceļā pavadījām četras stundas. Pirmajā setā rezultātu ietekmēja gan pārbrauciens, gan tas, ka uzreiz nespējām pierast pie zāles. Šoreiz komandai bija jāiztiek bez Kārļa Volodina, Artūra Kauliņa un Kristapa Lisovska. Otro setu sākām, mainot laukumā spēlētāju novietojumu. Pirmā tempa loma bija jāuzņemas Uģim Dombrovskim. Savācās arī pārējie volejbolisti, un pamazām iejutāmies cīņā, kas nosvērās par labu mums. Laukumā izgāja visi desmit volejbolisti, kuri bija devušies uz Rēzekni. Paldies viņiem par prasmi kontrolēt situāciju! Rēzeknieši savās mājās vienmēr ir ļoti spēcīgi, jo komanda spēlē labākajā sastāvā.»Pēc ilgāka pārtraukuma Vecumnieku volejbolistiem 20. novembrī būs spēle savās mājās, viņi sacentīsies ar Talsu «Ziemeļkurzemi». Līdzjutējus Vecumnieku pagasta sporta zālē gaidīs pulksten 20.

Komentāri 6

v

Pieredzes apmaiņā kopā ar Ūbeli lai atbrauc!

pirms 11 gadiem, 2008.11.19 15:45

hi-hi

Tieši tā , lai florbolisti nelielās , visi ir tikai spēlētāji un ne volejbolā ne florbolā pretiniekos nav neuzveicami.Tā kā savas neveiksmes nevajag novelt uz citiem , tā nav laba īpašiba.Vajag trenēties, spēlēt un tad nebūs jāčīkst,ka līga par augstu.

tad seko rēģionālie čempionāti.

Līdz ar to, ja augstāk par sesto vietu vislīgā šobrīd florbolisti netiek, tad pēc "EJ" komentāra var secināt, ka florbolistu līmenis ir līdzvērtīgs iesācējiem...

tas ir secinājums no "EJ" komentāra.
Personīgi uzskatu, ka katra sistēma ir savādāka un specifiska, tāpēc rezultātus nav ko salīdzināt un cepties, jo saskaitot LV rangu sporta veidos, reitingi abām komandām(florbola un volejbola) ir līdzīgi.
attieksmi un treniņdarbu var salīdzināt un dalīties pieredzē.

nevajag lekt augstāk par sēžamvietu "EJ"...
Par skaistām spēlēm florbola un volejbola laukumos!

pirms 11 gadiem, 2008.11.17 18:33

hi-hi

Nacionālā līga nav ne par matu zemāka par tavu augstāko. Ja zini , volejbolā vēl ir amatieru līga un reģionālie čempionāti.Nelielies , draudziņ!

pirms 11 gadiem, 2008.11.17 17:58

EJ

VECUMNIEKI PUIŠI SPĒLĒ IESĀCĒJU LĪGĀ,BET MĒS AUGSTĀKAJĀ... NESALĪDZINĀSIM MUŠU AR ZĪLONI...

pirms 11 gadiem, 2008.11.17 01:01

Malači Vecumnieku puiši, lai Bauskas florbolisti aizbrauc pieredzes apmaiņā,citādi šiem zāģi vien mugurā!

pirms 11 gadiem, 2008.11.16 20:56