Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta spēles Stelpē aizrit azartiski 3

Vecumnieku novada Stelpes pagasta sporta spēlēs sestdien, 29. augustā, sacentās deviņas komandas.Vietējiem sportotājiem piepulcējās ne tikai tuvākie kaimiņi no Vecumniekiem un Bārbeles, bet arī Neretas komanda «Vikingi». Neretas kultūras nama direktore Sandra Auzāne sacīja, ka brīvajās dienās esot vēlēšanās izkustēties. Zinājuši, ka Stelpē rīko sacensības, tādēļ devušies sportot arī tālāk no mājām.Spēļu rīkošanā šoreiz stelpiešiem palīdzēja arī Ivars Sproģis, kurš pēc novada izveidošanas pārzina sporta darbu Vecumnieku un Stelpes pagastā, informēja sportisko aktivitāšu organizatore Aiga Saldābola. Viņa arī precizēja, ka šīs bija jau 13. sporta spēles. Tām pieteiktās komandas izdomājušas asprātīgus nosaukumus, piemēram, «Svīstošā Pema», «Rižie pīrādziņi», «Paniņas atgriežas», kurā kopā ar Vecumnieku sportistiem iesaistījās arī Valles pagasta iedzīvotāji Jegors Lukjaņins un Jānis Krēmers. Jegors sacīja, ka valliešiem sacensības ārpus sava pagasta neesot jaunums, jo viņi piedalījušies Vecumnieku pagastā organizētajās spartakiādēs. Jānis studē Rīgā un brīvajā laikā labprāt arī sporto. Stelpes pamatskolas sporta laukumos viņš sacentās pirmo reizi. Abi atzina, ka viņiem ir interesanti sportot kopā ar kaimiņiem.Kamēr pieaugušie sportoja, jaunākā paaudze izlēkājās gumijas piepūšamajās atrakcijās un ļāvās spēļu priekam. Noslēgumā saldās balvas tika visām deviņām komandām, pirmo trīs vietu ieguvēji gan varēja našķēties ar lielākām kliņģera šķēlēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jautājums

Mums patīk sportot, bet vai novads atbalstīs arī regulāras sporta nodarbības? Vai būs jāapmierinās ar sporta pulciņu, kas būs 2x nedēļā pa 40 minutēm? Vai tā ir sportošana?

pirms 10 gadiem, 2009.08.31 14:39

Sen to novada iedzīvotāji pelnījuši. Agr;āk tikai daži brauca uz rajona sacensībām , kas bija galīgi garām . Labais!

pirms 10 gadiem, 2009.08.30 20:31

Jājā

Vecumnieku atkal, tāpat kā Vallē bija krietni daudz.Patīkami, ka lielais "brālis "atzīst arī mazāko. Bija redzamas arī citas Vecumnieku pašvaldības amatpersonas, kas cītīgi atbalstīja gan stelpiešus gan vecumniekus , īpaši jau voeljbolistus. Liekas, ka veidojas sportā kaut kas labs, kas tikai tālāk jāpilnveido.lai veicas!

pirms 10 gadiem, 2009.08.30 16:35

Sports