Sportā vēlas turpināt kopdarbību 10

Rajona pašvaldību sporta darba organizatori gada pirmajā darbdienā satikās Bauskā un pārrunāja, kā organizēt sacensības, paredzot, ka otrajā pusgadā pagasti būs apvienoti novados. Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele ar gandarījumu atzina, ka sanāksmes dalībnieki bijuši vienisprātis - sporta pasākumiem jābūt ne tikai novados, bet arī starp tiem, kopdarbībai jāpastāv, lai kādas būtu administratīvi teritoriālās pārmaiņas. Sprieda arī par sacensību kalendāru. Neizskanēja iebildes, piemēram, par rajona čempionāta organizēšanu volejbolā. Tāds gan nenotiks basketbolā un telpu futbolā, jo šajos veidos ir vairākas sacensības, kurās iespējams izspēlēties. Piemēram, sporta nama «Mēmele» kausu izcīņa, Iecavas novada čempionāti. Pašlaik nav skaidrības, kas uzņemsies koordinatoru funkcijas, taču sporta darbinieku saime ir gana aktīva, lai sadalītu darbus.I. Ūbele precizē, ka sporta pasākumiem paredzētais rajona Padomes budžets šajā gadā būs par ceturtdaļu mazāks nekā pērn. Viņasprāt, pašvaldībām jebkurā variantā būs noteicošā loma, lai sporta aktivitātes neapsīktu. Mežotnes pagasta sporta darba organizators Guntis Mašinskis uzskata, ka iedzīvotāju vēlēšanās darboties neapsīks. Iespējams, būs jāsašaurina sacīkšu programma, mazāk naudas varēs tērēt apbalvojumiem. Aktivitātes jāsaskaņo ar finansiālajām iespējām, mežotniekiem, piemēram, šajā gadā līdzekļu sportam būs mazāk par aptuveni desmit procentiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

ev

Baigi labi pateikts - tiešām tie idiotiskie un ļaunuma ,skaudības pilnie komentāri var nākt tikai no garā apdalīta cilvēka. Super ! Jācer ,ka florbolisti vienreiz nāks pie prāta un liks citus mierā,jo savas problēmas jārisina pašiem , nevis gausties par citiem un tos nonievāt un apriet.

pirms 12 gadiem, 2009.01.09 08:26

to ttt

ierunājās vieglatlēts-šizofrēniķis vai vēl kāds garā apdalītais?

pirms 12 gadiem, 2009.01.08 09:26

ivars

tttt, ja reiz tu esi tik zinošs, varbūt pastāsti visiem cik milzīgu naudu izgrūž volejbolam, bet, ja nezini, turi muti. Tiešām apriebušies šie duraki, kas raksta rakstīšanas pēc. Ja godīgi, esam arī līderi, tikai žēl, ka nebaro. Ja to rakstījis kārtējais florbola fans, tad sakārtojiet savas kluba lietas tā, lai jums var dot to naudiņu, neviens jau pakaļ neskries.

pirms 12 gadiem, 2009.01.08 01:45

tttt

kāpēc jābūt starpniekm,kas pēc draugu būšanas dala naudu...būtu normāli,ja republikas sporta federācijas iedalītu NAUDU rajona sporta veidiem atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem Latvijas čempionātā!!! UN ESI DROŠS VOLEJBOLIST TU MAZ SAŅEMTU,JO NETIKI PAT UZ LATVIJAS OLIMPIĀDI PIEDALĪTIES, BET TE RAJONĀ TEVI BARO KĀ LĪDERI!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.07 23:22

Ātrāk novadus,tad katra novada vadītāja goda lieta būs sports , kultūra ,izglītība bez starpniekiem.

pirms 12 gadiem, 2009.01.07 19:56

jau apnicis

Ieteikums "ak "- Jaunajā gadā beidz savu žulti izliet uz Ūbeli un volejbolu , tāpt tev labāk nepaliks. Labāk sporto pats un iesaisti citus un ar labvēlību . Tu jau esi apriebies ar saviem nicīgajiem spriedumiem par volejbolu un sportu kopumā. Šeit neraksti , ja gribas ,ko riebīgu visu laiku teikt , raksti savā blociņā vai mājās uz sienas. Tu vienkārši esi apriebies - jau sabojā garastāvokli gada sākumā , kas būs vēlāk ? Vienreiz aizveries.....

pirms 12 gadiem, 2009.01.07 10:25

ak

Nesaprotu par ko Ūbele gandarīta....!!! tad volejbola koordinēšanai vajadzīgs tik liels budžets?

pirms 12 gadiem, 2009.01.07 10:10

zane

sports ciena, ja domes darboni pieturetu kabatas.

pirms 12 gadiem, 2009.01.06 23:47

Nuuu...sportot jau nu gan var tieši ...krīzes... laikā...skriet un lekt jau naudu nepras:))))

pirms 12 gadiem, 2009.01.06 22:46

Kādus tur kordinatorus krīzes laikā, nevajag ne sportu ne kultūru jo krīze..

pirms 12 gadiem, 2009.01.06 21:23

Sports