Stelpes trase bijusi veiksmīga 3

«Latvijas kausa» izcīņas posms pagājušās nedēļas nogalē aizvadīts Vecumnieku novada «Pīlādžu» motokrosa trasē. Veiksmīgi startējis skaistkalnietis Tomass Šileika. Stāsta sportista māte Dace Šileika: «Sestdien 85B klasē Tomass ieguva pirmo vietu. Tā bija iesācēju grupa, un izdevās uzvarēt abos braucienos. Svētdien MX 85 grupā kopā ar vairāk pieredzējušiem sportistiem ieguva trešo vietu. Tomasam ir 11 gadu, konkurenti bija 12, 13 gadu veci un vecāki.»Braukšana svētdien bija smaga. Vispirms bija ļoti karsti, otrā brauciena laikā uznāca lietusgāze. Trasē kaut ko redzēt bija ļoti grūti. Tomasam Šileikam tieši grūtākajos apstākļos izdevās nobraukt veiksmīgāk un nodrošināt trešo vietu. Ar panākumiem no vietējiem sportistiem startēja arī Kristers Drevinskis, kurš 85B klasē ieguva otro vietu, bet svētdien MX 85 klasē palika devītais. Blakusvāģu klasē līdzjutējus iepriecināja stelpietis Gastons Skreija, kurš brauca kā kantētājs kopā ar Modri Štelli. Pirmajā braucienā iegūta trešā vieta, bet otrais tika uzvarēts, kas ļāva triumfēt arī kopvērtējumā. «Pīlādžu» motokrosa trases īpašnieks Ēriks Pīlādzis bija ļoti apmierināts: «Veiksmīgi startēja mūsējie, laiks arī pārsvarā bija labs, un izdevās arī pats pasākums. Mani iepriecināja sportistu sacītais, ka šīs ir labākās sacensības.Latvijas čempionāta nākamais posms notiks 15. un 16. augustā. Tiksim vērtēti saistībā ar iespēju nākamgad organizēt Eiropas čempionāta posmu Stelpē. Tas ir mans mērķis. Turpinām pilnveidot trasi – vēlamies iekārtot motociklu mazgātavu, ceram piesaistīt arī Eiropas naudu.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējais

Savējais, iemācies latviski rakstīt! Un ne jau visi stelpieši ir sajūsmā par tādiem "labdarības" pasākumiem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.22 18:55

savējais

Paldies , Pīlādžu ģimenei par skaistajie svētkiem. Mēs Stelpieši varm lepoties un esam lepni, ka mūsu pagastā ir tādi uzņēmīgi cilvēki!

pirms 11 gadiem, 2009.07.22 09:20

aija

Priecājos par uzņēm'\eju kas arī šajos grūtajos laikos atrod iespēju nodarboties ar labdarību, jo mototrases uzturēšana nu galīga nav peļņas gūšana, ja neskaita morālo gandarījumu.
Turies , Ērik, tikai tā var dzīvot pilnasinīgi!

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 14:51

Sports