Stelpieši jūt motociklistu vasaru 3

Stelpes pagasts 31. maijā kļuva par motosportistu un šī sporta veidu līdzjutēju centru. Sacensībās «Pīlādžu kauss 2009» startēja vairāk par diviem simtiem motociklu un kvadraciklu vadītāju. Tā informē viena no sacīkšu rīkotājām Lilita Pīlādze. Viņa arī precizē, ka aptuveni 20 dalībnieku pārstāvēja Bauskas rajonu.Šovasar Stelpē paredzētas vēl divas vērienīgas sacensības – Latvijas kausa izcīņa un Latvijas čempionāts motokrosā. Iespējams, nākamgad šajā trasē cīnīsies arī vairāku Eiropas valstu labākie motokrosisti.Codietis Uldis Kaņeps sacīkstēs īpaši juta līdzi abiem dēliem, kuri pamazām krāj pieredzi motosportā: «Stelpes trase mums ir pazīstamāka par citām, jo braucam šurp arī trenēties. Kaspars startē iesācēju grupā, Kristaps MX-2 motociklu klasē. Manuprāt, arī līdzjutējiem ir ļoti interesanti vērot, kā sacenšas solo motocikli, spēkrati ar blakusvāģiem un kvadracikli. Es un dēli esam pārliecinājušies, ka Pīlādžu trase ir labi uzturēta.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Protams,ka bija!
Pacietību, pacietību! Kauns!

Un ar to sportistu,kuru uz slimnīcu aizveda - viss tagad ir kārtībā... krītot atsita nervu un nejuta kājas kādu brītiņu! ;)

pirms 11 gadiem, 2009.06.03 11:24

:)

Nu ļoti "bagātīgs raksts", it sevišķi ja no Bauskas rajona brauca tik daudz braucēju. Kauns!!! Tad jau labāk nevajadzēja vispār neko rakstīt. Vai kāds no Bauskas dzīves vispār bija???

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 11:26

AGA

Es arī biju tur un redzēju ka vienu no motociklistiem aizved uz slimnīcu!Man viņa ir ļoti žēl!Viņam bija kaut kas noticis ar kaju un laikam ar sprandu! Man visvairak patika kā drauca mazie ar motocikliem!Tas man no visiem patika vislabak! Nākošgad es arī noteikti braukšu un skatīšos, jo man sodien bija interesanta diena!

pirms 11 gadiem, 2009.05.31 20:05

Sports