Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svin Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas jubileju un dod «brīvlaišanu» Vecumnieku sporta skolai 11

Bauskas Tautas namā 3. decembrī Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skola (BJSS) rīkoja Bauskas novada 2010. gada Jaunatnes sporta laureāta godināšanu. Par teicamiem rezultātiem un mērķtiecīgu, neatlaidīgu treniņu darbu par Jaunatnes sporta laureātiem atzina vieglatlētus Ilonu Dramačonoku un Jāni Baltušu.Tautas namā tika sumināti 70 dažāda kaluma medaļu ieguvēji. Pasākuma vadītāja Anita Velmunska informēja, ka Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolai (BJSS) šis ir 55. jubilejas gads.Skola attīstījusies no diviem sporta veidiem līdz astoņiem, sākotnējais audzēkņu skaits bija 100, bet pašlaik skolā astoņās sporta veidu nodaļās trenējas 621 audzēknis. Piektdien tika svinēta arī Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas 55. jubileja. Bauskas BJSS direktori Birutu Grantiņu ar šiem svētkiem sveica pašvaldības pārstāvji, skolu direktori, Iecavas sporta skolas direktore Baiba Gāga, treneri un atbalstītāji. Svētku pasākumā bija vēl kāds notikums – tika atzīmēta Vecumnieku sporta skolas izveide. B. Grantiņa pasniedza Vecumnieku sporta skolas direktoram Ivaram Sprancim «brīvlaišanas» kausu, bet treneriem – «brīvlaišanas» medaļas. «Amatā esmu tikai otro dienu. Pašlaik visa uzmanība vērsta uz to, lai sakārtotu nepieciešamo dokumentāciju. Runāsim ar sporta skolotājiem un treneriem par to, kādas sacensības ir nepieciešamas novadā,» «Bauskas Dzīvei» pastāstīja I. Sprancis. Jāatzīst, ka Vecumnieku novadā būs nepieciešams rīkot gana daudz sacensību, jo skolēnu vidū populāras ir daudzas sporta disciplīnas. Bauskas BJSS direktore Biruta Grantiņa svētku reizē rezumēja: «Es vēlētos, lai sportu bērniem iemācītu mīlēt sākumskolā, lai prasmes un iemaņas sportā atbilstoši vecumam apgūtu katrā pamatskolā, lai treneri varētu profesionāli veikt savu darbu, apgūstot sporta veidu tehniku, to noslīpējot un ejot uz augstiem sasniegumiem sportā, kas ir viena no galvenajām sporta skolas misijām.» Viņa pastāstīja, ka pašreizējā informācija liecina, ka sporta skolai finansējums netiks samazināts. Tieši pretēji – iespējams, ka Bauskas BJSS treneru rindās nākamajā gadā varētu parādīties divi jauni pedagogi.   Plašāk par BJSS Sporta laureāta godināšanas sarīkojumu lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā trešdien, 8.decembrī. 

Pievieno komentāru

Komentāri 11

vīlips

Klau, tu un es ,ja tu sporta aizkuluses nepārzini , ko dauzies Bausku un citiem novadiem . Tu kāds eksperts esi!? Citos novados mērķauditorija ir sportisti , bet šeit Grantiņa kārtējo reizi saaicinājusi vairāk valdības pārstāvjus nekā sportistus. Patīk sevi mākslīgi slavināt ....

pirms 9 gadiem, 2010.12.09 21:19

tu un es

neesmu liels slavētājs un aizkulises nepārzinu, bet pasākums Tautas namā bija ļoti
savādāks labā nozīmē kā citi apbalvošanas pasākumi, kri izvēršas ļoti apnicīgi.
Gan Bauskas pusē, gan citos novados esmu redzējis, tur tā ir, kā ir....

pirms 9 gadiem, 2010.12.09 10:00

mēness

Kaut kā neskan kopā -sirsnīgā Grantiņas kundze.... no sirsnīguma tik tālu , kā līdz Ķīnai. Saimniecību sirsnīgajai nav jāpamet viņa norādijumus dod no uzvaras ielas satelīta.

pirms 9 gadiem, 2010.12.07 18:05

Jukas

Andriņa laikam no DE atgriezusies, darbiņa nav grib Birutiņai palīgos iet.

pirms 9 gadiem, 2010.12.07 13:23

ES

Es šajā pasākumā biju un varu teikt tikai lielu PALDIES tā atraktīvajai vadītājai, sirsnīgajai Grantiņas kundzei un jaukajai publikai! Tiešām labs pasākums - sirsnīgs, pārdomāts, emocionāls.

pirms 9 gadiem, 2010.12.07 12:45

:)

Jā, ja Birutiņai pašai jāsāk kaut kas darīt-tiešam grūti laiki..varbūt jāpamet sava saimniecība pat :))

pirms 9 gadiem, 2010.12.07 11:06

apmeklētājs

birutiņai jāatrakstās pašai ... grūti laiki...nav kas nāk palīgā....

pirms 9 gadiem, 2010.12.07 09:53

apmeklētājs

man patika pasākuma gaisotne, varēju justies brīvi un nepiespiesti, ne vēsts no pārspīlēta stīvuma.

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 21:33

pats redzēju

Kur Biruta tagad tavi viegatlēti būs Latvijā???

pirms 9 gadiem, 2010.12.05 21:00

brīvmūrnieks

Brīvlaišanas kauss, medaļas- sasmīdināja. Ja VECUMNIEKI nebūtu izcīnijuši savu neatkarību, tad neviena brīvlaišanas medaļa netiktu pasniegta. Novēlam Spranča kungam un darbīgajam Vecumnieku kolektīvam daudz , daudz, labus audzēkņus un sportiskos rezultātus.

pirms 9 gadiem, 2010.12.05 19:00

pats redzēju

Pārdomāts un interesanti veidots pasākums,kas priecēja visus klātesošos.

pirms 9 gadiem, 2010.12.05 17:48

Sports