Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valles sporta svētkos ierodas no daudziem pagastiem 5

Aktīva dzīvesveida piekritēji no jaunizveidotā Vecumnieku novada, kā arī citām vietām Latvijā nedēļas nogalē, 15. augustā, pulcējās Vallē, lai sacenstos pagasta rīkotajos sporta svētkos.«Tik vērienīgu pasākumu rīkojam tikai otro gadu,» stāsta Valles un Kurmenes pagasta sporta organizatore Ina Semjonova. Tikpat ilgi jauniete strādājot arī savā amatā, tādēļ uztraukums, svētkus plānojot un vadot, ir bijis: «Lieli palīgi bija vietējie iedzīvotāji, ar kuriem iepriekšējā vakarā līdz pulksten 23 bērām skaidas uz futbola laukuma.» Lielā steigā aizvadīta arī sacīkšu diena, jo līdztekus pasākumu organizēšanai Ina arī pārstāvējusi pagasta komandu sieviešu volejbolā.«Lai gan budžets ir krietni samazināts, centāmies neatpalikt no pērnā gada. Domāju, ka tas arī izdevās,» secina Valles vidusskolas sporta skolotāja Gita Briņķe. Šīgada svētkos nācās atteikties no virves vilkšanas, mašīnas stumšanas un simt metru skrējiena, taču klāt nākusi bluķa mešana. Savukārt soda metienu izpildīšanu ar basketbola bumbu nomainījis strītbols.Sacensību dienā sieviešu un vīriešu volejbolā, minifutbolā, šautriņu mešanā, mērķī šaušanā ar peintbola šauteni, tāllēkšanā u. c. disciplīnās piedalījušies sportisti no Bārbeles, Valles, Kurmenes, Misas, Birzgales, Pļaviņām, Aizkraukles, Neretas un Ogres.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Nesaprot

Komentāros ir, ka daudzi bija no Vecumniekiem, bet rakstā nav.Žurnālists bija piesnaudis, ka neredzēja, vai vienkārši kārtējā neprecīzā informācija. Vienreiz iemācieties rakstīt normālas
ziņas.Vecumnieki ir apvainojušies.....

pirms 10 gadiem, 2009.08.19 11:14

Jā, jā

Man jau likās, ka Vecumnieku sejas bija vairumā, liekas, ka arī labi gāja, īpaši jau volejbola meistariem.

pirms 10 gadiem, 2009.08.17 15:10

Sports