Vasaras obligātajā programmā iekļauj cīņas volejbola smilšu laukumos 4

Viesturu pagasta zemnieku saimniecībā «Īslīči» sestdien, 29. augustā, ar raženu dāvanu birumu finišēja «Lielās balvas» izcīņas turnīrs pludmales volejbolā.Ilggadējais šo sacīkšu organizators Alfrēds Graudiņš sacīja, ka šī bijusi jau 16. vasara, kopš volejbola draugi tiek aicināti sacensties. Šogad reģistrēts 41 dalībnieks, kas ir rekordliels skaits.Katru sezonu kaut kas ir mainījies, šogad labākos spēlētājus noskaidroja četrās vecuma grupās. Līdz 30 gadu vecu volejbolistu cīņās veiksmīgākais bija Aivis Āns, 30 līdz 40 gadu vecu censoņu vidū pirmā vieta Jurijam Artimovičam, 40 līdz 50 gadu – Mihailam Gorškovam, vecākiem par 50 gadiem – Jānim Vastlāvim. Viņi visi saņēma piemiņas veltes, cits citu draudzīgi sveica un bārstījās ar asprātībām. Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele uzsvēra, ka «Lielās balvas» izcīņas gaisotne esot īpaša. Draudzība netraucē sīksti cīnīties laukumā, labdabīgs humors un «Īslīču» saimnieku gādība par viesiem piesaista volejbolistus šīm sacensībām.Arī noslēgumā bija padomāts par īpašiem uzmanības apliecinājumiem. Jānis Vastlāvis, piemēram, saņēma viscentīgākā spēlētāja balvu. Volejbolists atklāja, ka kolēģi labi zina par viņa aizraušanos un trešdienās neiedala ilgākas darba stundas, jo no Salaspils jādodas uz treniņiem Bauskā. «Man nav svarīgas uzvaras, galvenais ir izkustēties. Šajā vasarā biju domājis ar velosipēdu aizbraukt līdz Aglonai, diemžēl neizdevās sarunāt ceļabiedrus. Sports man svarīgs kopš skolas gadiem, bez tā nevaru iztikt,» tā Jānis.A. Graudiņš pateicās arī turnīra labvēļiem, kuri jau vairākus gadus katram posmam nodrošina balvu fondu: «Šajā sezonā netika saņemts neviens atteikums, tas mani priecēja. Sponsoru vidū ir Uldis Kolužs, Alfons Zaķis, Viktors Voiteks un vēl citi.»

Pievieno komentāru

Komentāri 4

vo

Par 100 punktiem piekrītu. Izrādās , ka Ūbele labā feja pret Graudiņa mačiem. Ūbelei pareiza taktika -pašai nav jāstrādā , naudu sadala pēc ģīmja un līdzības. Ir iemesls izteikties par gaisotni, humoru kaut pati no šī procesa tālu stāv.

pirms 11 gadiem, 2009.08.31 10:12

xxx

ticam,ka 41 dalibnieks pie tevis alu dzeeris,bet nevis volejbolu speeleejis.... es pats piedalos un redzu ka katru reizi vieni un tie passi un to skaits ir zem desmit ....Codee pie Duklava tiessaam savaacamies paari 50 daliibniekiem...bet Ubele ne reizi nav atbraukusi ne kaadu naudinnu no rajona budzzeta iedevusi!!! Ne reizi rajona aviize nav atbraukusi,bet raksta un raksta par Graudinu....mees volejbolisti zinaam,ka Codee viss ir nopietnaak....

pirms 11 gadiem, 2009.08.30 22:49

Sports