Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos gatavojas spartakiādei 1

Vecumnieku pagasta spartakiāde sāksies 5. novembrī pašvaldības sporta zālē ar sacensībām basketbolā. Šajā sporta veidā parasti ir lielākais komandu skaits, informē pagasta izpilddirektors Guntis Kalniņš.

Gadskārtējais kompleksais sporta sarīkojums nedaudz atšķirsies no iepriekšējos gados organizētajiem. Par to sprieda sporta dzīves aktīvisti, kuri tikās pirmssezonas sanāksmē. Līdz šim komandas veidoja atsevišķu darbavietu kolektīvi. Jaunajā sezonā aktīva dzīvesveida cienītāji saliedēsies interešu grupās, kas pieteiks savas vienības. Taču būs jāievēro nosacījums, ka sezonas laikā komandu nevar mainīt. G. Kalniņš uzsver: «Ja sportists vienas interešu grupas sastāvā spēlē basketbolu, tad pēc tam nākamajās sacensībās viņam jāpārstāv tā pati komanda.»Paredzēts, ka spartakiāde risināsies šādos sporta veidos: volejbolā, atsevišķi arī jauktajām komandām, galda spēlēs, tas ir, šahā, dambretē, tenisā, novusā, kā arī zolītē un šautriņu mešanā. Vēl nav skaidrs, vai futbola komandas sacentīsies telpās vai āra laukumos.Spriežot par spartakiādes organizēšanu, Vecumnieku pašvaldība uz tikšanos bija aicinājusi arī topošā novada pagastu – Valles, Skaistkalnes, Stelpes, Bārbeles un Kurmenes – sporta jomas vadītājus. Skaistkalnes pagasta sporta darba organizators Andris Ziemelis sacīja, ka visos sporta veidos nedomā piedalīties, bet spēkus samēros tajās disciplīnās, kurās skaistkalnieši var cīnīties par godalgotām vietām. 2009. gada sacīkšu programma jau ir izstrādāta, un skaistkalniešiem regulāri būs iespēja sportot savās mājās, kā arī ik pa laikam doties uz plašākām sacensībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports