Vecumniekos noskaidros spēcīgākos šautriņu metējus 2

Kopā 32 pāri no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas 21. jūlijā Vecumniekos šautriņu mešanas sacensībās «Liliju kauss» noskaidros labākos šautriņu metējus. Šajās sacensībās vienā komandā parasti startē kungs un dāma, šādi piešķirot turnīram pikantumu.

Vecumnieku darts kluba prezidents Reno Roga 3. jūlijā informēja, ka pieteikušies 28 pāri un ir tikai četras brīvas vietas.
Latvijas vīru reitingā 20 labāko šautriņu metēju vidū ir divi Vecumnieku pārstāvji un viens baušķenieks.

Spēcīgākais no mūsējiem – Guntars Stipins – startēs ar Liliju Trušinsku, bet Ingus Trušinskis izvēlējies cīnīties kopā ar Loniju Stari. Baušķenieks Raimonds Jankūns «Liliju kausā» piedalīsies kopā ar Birutu Skvirecku, kas ir viena no labākajām mūsu novadu šautriņu metējām un Latvijas reitingā ir 20 labāko vidū.

Interesanti būs vērot Aretas un Oskara Kovaļevska sniegumu. Talantīgā Anita Māldere startēs kopā ar Daini Fiksu. Savukārt Olita Simaško no Vecumniekiem ieguvusi ļoti spēcīgu partneri – Aigaru Strēli no Priekules, Latvijas reitinga 2. numuru.

Uz sacensībām ir pieteicies arī Madars Razma, Latvijas reitinga 1. numurs, «Finnish Open» turnīra uzvarētājs. Pagaidām vēl nav zināms, kas būs viņa partnere. Sarakstā ir arī pieci citi mūsu novadu pāri, to vidū Sanita un Reno Rogas, kā arī Ilva Kalniņa un Aleksandrs Kalderauskis.

Pagājušajā gadā sacensībās uzvaru guva Lietuvas pāris Erika Bogdanavičiene un Darjus Labanausks, bet gandarījuma turnīrā «Čaiņiku» kausu izcīnīja Ilona Ziemele un Broņislavs Trušinskis. Par seksīgāko pāri atzina Aretu un Oskaru Kovaļevskus.

Pievieno komentāru

Sports