Vecumnieku volejbolisti uzvar jēkabpiliešus un talsiniekus 6

Sporta kluba «Vecumnieki» vīriešu volejbola komanda šodien, 1. novembrī, Valles vidusskolas sporta zālē svinēja divas uzvaras Latvijas Nacionālās līgas čempionāta ieskaņā.Jēkabpils sporta centra volejbolistus mūsējie pieveica trīs setos. Pēc nelielas atelpas vajadzēja atkal doties laukumā un sacensties ar Talsu «Ziemeļkurzemi», kuras pretestību sporta kluba «Vecumnieki» spēlētāji arī salauza trīs setos. Jēkabpils sporta centra vienības treneris Modris Grunte komentāros bija skops: «Mūsu zaudējums ir dāvana kolēģim Jānim Plūmem dzimšanas dienā. Saku to nopietni.» Pirms spēles Jāni pagājušajos šūpļa svētkos sveica arī Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis, ar skaļiem aplausiem – volejbolisti un līdzjutēji.Vērtējot komandas sniegumu divās pirmajās spēlēs, treneris ir piesardzīgs: «Pirmais aplis būs tāda taustīšanās, kamēr volejbolisti iespēlēsies.» Ar jēkabpiliešiem pirmie divi seti bija pārliecinoši, abos Vecumnieku volejbolisti uzvarēja ar vienādu rezultātu – 25:17. Taču trešais sets vairs neizdevās tik stabils, un cīņa līdz pat galotnei ritēja punkts punktā. Pašā noslēgumā labāk veicās mājiniekiem – 25:22.Pirmajā cīņā iztērētā enerģija nebija šķērslis, lai Talsu volejbolistus arī pieveiktu trīs setos (25:21, 25:17, 26:24). Treneris sacīja, ka variējis sastāvu, laizdams laukumā visus spēlētājus. Viņaprāt, pēc sezonas atklāšanas vēl grūti spriest, kā rezultātus ietekmēs jaunā kārtībā, kad vienā dienā paredzētas divas spēles.Nākamajā svētdienā, 8. novembrī, Vecumnieku volejbolisti sacentīsies ar Limbažu komandu, kas iepriekšējā sezonā nebija zaudējusi nevienu spēli. J. Plūme arī bilda, ka visas mājas spēles, iespējams, notiks Vallē. Sezonas sākums bija jauks, vērtē Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele: «Iedvesmojošas ir abas uzvaras, un patīkama arī sacīkšu norises vieta – Valles sporta zāle. Manuprāt, tas ir labāk, ka mūsu komanda izmanto šo sporta bāzi. Nenogurdināmas bija karsējmeitenes, aizpildot ne tikai pauzes, bet jūtot līdzi un aktīvi reaģējot uz spēles gaitu.»Dejotāju skolotāja kurmeniete Andžela Briča sacīja, ka Skaistkalnes un Kurmenes meitenes, viņu vidū arī viena no Vecumniekiem, ir ļoti centušās, jo šoruden tā bijusi tikai otrā uzstāšanās.No Jēkabpils bija ieradusies Vecumnieku komandas spēlētāja Gata Garklāva vecmāmiņa, lai turētu īkšķi. Arī šķēpmetējs Ainārs Kovals un viņa brālis Jānis, kurš pārtraucis aktīvās volejbolista gaitas, juta līdzi savējiem. «Bauskas Dzīve» vēroja, ka sezonas atklāšanā jautās svētku pieskaņa.

Komentāri 6

Lai cik dīvaini nebūtu limbaži līdz šim nav uzvarējusi vecumniekus, ne pagājušo sezon, ne arī atlases ciklā uz latvijas olimpiadi...

pirms 10 gadiem, 2009.11.04 22:24

Vai tad Limbaži jau ne reizi vien nav vinnēti? Pie tā tad arī paliekam! Lai veicas!

pirms 10 gadiem, 2009.11.04 10:47

es arī

Sarauj, veči un parādiet tiem pilsētniekiem , ka laukos veči ir ar aknām un prātu. Mēs par Jums.

pirms 10 gadiem, 2009.11.04 08:06

Sindija

Kaut arī visapkārt runā,ka svētdien būs grūta spēle - Mēs ticam,ka jūs to spēsiet! ;)

pirms 10 gadiem, 2009.11.03 20:54

xxL

Malači, veči! Limbaži jums būs ciets rieksts , jo tur baigie spečuki spēlē. Svētdien atbalstīsim jūs , cīnieties un viegli nepadodieties.

pirms 10 gadiem, 2009.11.03 15:13

arī līdzjutējs

Tagad jābrauc skatīties Vecumnieku čaļus tālāk, bet nenožēlojām,ka aizbraucām uz Valli . Bija skaistas spēles, Vecumnieki foršie. Klīda runas, ka Sproģis nespēlēs vairs, bet tomēr bija. Mēs domājam, ka viņš vēl nav sagatavojis savā vietā pienācīgu vietnieku, jo labs volejbolists nav tikai tas,kurš labi uzceltu bumbu ietriec grīdā. Galvenais- servju uzņemšana un arī aizsardzība, ko Ivars pieprot labāk kā citi. Puiši malači, jaunie arī pamazām ienāk štatos, mums patika un brauksim atkal . Hei, hei, veči , turās.

pirms 10 gadiem, 2009.11.02 09:29