Vecumnieku volejbolisti zaudē RTU 4

Vakar, 21. martā, Rīgā, Hanzas vidusskolas sporta zālē, tika aizvadīta pirmā pusfināla sērijas spēle starp Rīgas Tehniskās universitātes sporta klubu (RTU) un sporta klubu «Vecumnieki».Pusotru stundu ilgā spēlē Vecumnieku komanda bija spiesta atzīt RTU pārākumu 1:3 (25:16, 23:25, 25:27, 20:25). Sērijā līdz divām uzvarām vadībā RTU 1:0, informē portāls www.vecumnieki.lv.Pirmajā setā mājinieki, RTU komanda, ļoti respektēja pretiniekus – Vecumnieku puišus –, tālab viņi bija ļoti sasaistīti. Turpretī viesi darbojās brīvi, kas atspoguļojās arī uz tablo, seta beigu rezultāts 25:16.Vecumnieku volejbola komandas trenera Jāņa Plūmes pēcspēles komentārs, kas publicēts www.vecumnieki.lv: «Zaudējām pelnīti, jo spēlētāji nenovērtēja pretinieku, jau pēc pirmā seta sāka domāt par ceturtdienas spēli Vecumniekos. Turklāt šodien nespēlējām ar galvu un spēlētāju acīs nebija tās uguntiņas, kas ir nepieciešama, lai sasniegtu pozitīvu iznākumu. Šodien bija arī patīkama lieta, ka mūsu rezervisti pilnvērtīgi var aizstāt traumētos spēlētājus. Protams, pietrūkst stabilitātes, bet tā tiek kompensēta ar cīņas sparu. Centīsimies izdarīt secinājumus un gatavosimies ceturtdienas spēlei. Žēl, ka pievīlām atbraukušos skatītājus, ceru, ka nākamreiz būs pamats priecāties.»Nākamā spēle RTU un Vecumnieku komandai vienai pret otru notiks ceturtdien, 26. martā, plkst. 20.30 Vecumnieku sporta zālē.Otrā pusfināla pārī starp Jēkabpils SC un OC «Limbaži» komandu sērijā vadībā ir limbažnieki, kas savās mājās piecu setu spēlē bija pārāki par jēkabpiliešiem ar 3:2 (26:28; 23:25, 25:21, 25:22, 19:17), tādas ziņas sniedz Latvijas Volejbola federācijā.

Komentāri 4

fane

Juus taapat esat labaakie,takaa turaties ,mees ar Jums:)

pirms 11 gadiem, 2009.03.23 15:32

fane

Fans

Vispār jau vairs nedrīkst neizdoties! Mājas spēlēs atliek tikai vinnēt! Nav variantu! Bus labi!!!

pirms 11 gadiem, 2009.03.23 09:33

Ha

Droši vien mūsu zvaigzne K gribēja spīdēt un nesanāca. Puiši, turieties, ierubījiet, ka nav zvaigznes uz laukuma, bet komandas spēlētāji un, ja visi cīnīsieties, būs okei. Jūs taču variet. Ceturtdien turam īkšķus, noteikti izdosies.

pirms 11 gadiem, 2009.03.23 09:07