Veterānu sacīkstēs – labi rezultāti un atvadas no aktīvā sporta 3

Jūrmalā nedēļas nogalē, 30. jūnijā un 1. jūlijā, notika Latvijas Sporta veterānu savienības rīkotās sacensības vieglatlētikā, minifutbolā, handbolā, basketbolā un pludmales volejbolā. Tajās piedalījās arī mūsu novadu sportisti. Sacīkstes bija īpašas 4x100 metru stafetes sieviešu komandai – Vilijai Akermanei, Solvitai Rotbergai, Ingunai Naikai un Evijai Švecai –, kā viņas pašas teica – pēdējā stafete, kurā šoreiz izcīnīta ceturtā vieta. Dāmas kopā sāka skriet 2005. gadā, iegūtas daudzas dažādu kalumu medaļas gan individuālajās sacensībās, gan stafešu skrējienos. Protams, ir bijušas arī traumas, arī gadi dara savu. 30. jūnijā Vilija Akermane izcīnīja sudraba medaļu 100 metru skrējienā un zelta medaļu tāllēkšanā. Izcilo sasniegumu cena šoreiz bija gana augsta. «Pēdējā uzvara Vilijai nāca ar lielām sāpēm. Var tikai apbrīnot viņu par gribasspēku un vēlmi piedalīties sacensībās, ir saprotama arī doma ar šīm sacīkstēm beigt aktīvās sporta gaitas,» tā sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele. Pašlaik Bauskas novadā Vilijai Akermanei līdzīgas klases vieglatlēti veterāni nav izdevies atrast. Godalgotas vietas mūsu novadu sportisti ieguva arī citos sporta veidos. Vairāk par to lasiet trešdienas «Bauskas Dzīves» sporta ziņu lapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vet.

Saprotama būtu Ūbeles rīcība,ja kaut nedaudz padomātu par sportistes veselību. Viss vēl Vilijai priekšā. Domāju , ka Viliju arī palūgs nākošgad kāds no Bauskas piekļaujošajiem novadiem. Var tikai apbrīnot galvenās speciālistes kārtējo atrunu.

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 09:28

H.L.

Žēl , ka nevar atrast līdzvērtīgus sportistus, laikam visi aktīvie sportotāji devušies uz ārzemēm peļņā. Sporta skola pamatā gatavo vieglatlētus. Kāpēc nav turpinājuma?

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 10:02

??!!

Ūbeles kundze , vai tu un tavi atbildīgie kaut nelielu interesi izrādījuši par šo sporta veidu?

pirms 8 gadiem, 2012.07.02 13:21

Latvijā un pasaulē