Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vieglatlēti startēs draugu pilsētā Zviedrijā 37

Bauskas rajona Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlētikas nodaļas 14 audzēkņi rīt, 3. septembrī, dodas uz Bauskas sadraudzības pilsētu Hedemoru.Tur nedēļas nogalē atklās jaunu sporta bāzi un priecīgajā notikumā aicināti piedalīties arī baušķenieki. Tā informē BJSS direktores vietniece Andra Alksne.A. Alksne precizē, ka baušķenieki startēs vairākās vieglatlētikas disciplīnās. Kopā ar 12 līdz 16 gadu veciem sportistiem būs BJSS trenere Aina Indriksone.Šī ir pirmā mūspuses sportistu delegācijas vizīte uz Zviedrijas pilsētu Hedemoru.

Pievieno komentāru

Komentāri 37

labiņais

Pieci priekšnieki uz sešiem treneriem un nezina , kā padotie strādā . Kaut kas neiet kopā. Iesakiet labāku treneri par Ainu. Varbūt Aina ir pelnījusi augstāku amatu, strādājusi par skolotāju treneri, aizvietojusi mācību daļu , enerģijas viņai pietiekami.

pirms 10 gadiem, 2009.09.13 16:43

Ainu par direktori! Pati labākā trenere, kurai ir paši labākie audzēkņi, bet žēl vienīgi, ka tos labākos audzēkņus netrenē viņa, bet gan cits treneris un audzēkņi viņu par pilnu neņem jau sen! Bet labi, ka vismaz cita laurus viņa prot pieņemt kā savējos un rajonā vienmēr tiek atzīta, kā labākā trenere!

P.S. No šīs diskusijas tāpat nekas nemainīsies! Un jūsu gremšanās nevinu neinteresē! Priekā! :)

pirms 10 gadiem, 2009.09.09 22:00

baznīca

mīļie cilvēciņi vai no Dieva soda bails nav par cilvēku nepatiesu apvainošanu. Dievs jūs sodīs ja ne jūs tad jūsu tuvākos ja ne tagad tad 7 paaudzēs ticiet man tā notiks Domājiet ko runājiet tam jau tas podiņš jums dots

pirms 10 gadiem, 2009.09.09 15:40

Omei

Jā, omīt tu arī netiksi gudrs !!!Birutiņa grib kā vecos laikos, bet jaunajos laikos ir savādāk. Ne jau vienmēr tam ir taisnība , kurš var vairāk un skaļāk pabļaut.

pirms 10 gadiem, 2009.09.09 13:26

ome

...nu nezinu, izlasīju un netieku gudrs,man izskatās gan otrādi,ka kaščojās nevis vadība ,bet tieši treneri.Nu fui ,manā jaunībā gan tā nebija .
R.Kaudzīte ir teicis "....bet ja Tev tomēr gribas runāt par sliktumiem,tad runā par savējiem!"

pirms 10 gadiem, 2009.09.08 14:56

es

Es laikam esmu muļķītis. Kaut ko nesaprotu.Kā var strādāt treneri pie tādas vadības , kas nepārtraukti kādu no saviem padotajiem internetā kritizē. Kā šie treneri un ar kādām sajūtām var strādāt ar bērniem.Tad jau Veipam savus padotos arī vajadzētu ķengāt internetā, jo par viņu arī ne to labāko raksta. Neesmu lasījis , ka Veipa vietnieki tik ļoti centīgi atrakstītos par savu priekšnieku. Cienījamie vadoņi ,ar to jums jārēķinās, ka gribat būt augšgalā (neviens jums nespiež tuR būt) nekas nepaliek neatklāts , izdariet pašnovērtējumu.

pirms 10 gadiem, 2009.09.08 14:12

lietus

Pietiek pērties jūs visus insultsvai cūku gripa piemeklēs par skaudību nenovīdību un meliem skakaties sev uz nagiem

pirms 10 gadiem, 2009.09.06 17:25

P.S.
Tie,kuri bijuši kādreiz baznīcā, sapratīs :)

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 22:40

mākonis

Nozīmē to,ka par visām tām ķezām un riebeklībām cilvēkam agri vai vēlu tiek atmaksāts, un ticiet,tā arī ir !!!Nekas nenotiek tāpat vien , un katram pašam vajag izdarīt secinājumus !!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 22:22

mēness

Tātad , kur bija sporta skolas administrācija , ka neredzēja , ka treneri strādā 3-5 darbos, tātad ar bērniem viena haltūra ir bijusi un turpinās. Pilnīgs sviests. Ko nozīmē , katram cik pelnījis un katrs ir tur kur ir. Vai tagad treneru darbu vērtē pēc krutākās mājas vai mašīnas vai pēc paveiktā darba ?

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 21:53

Saule

Treneri sapirkās bankas prezidentu cienīgas mašīnas, protams ka sirds sāp, ka jāšķirās no šiem luksus auto un tagad visai pasaulei savas ķegnas jāraksta.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 17:58

Ak nabaga trenerīši, visi strādājuši un strādā 3-5 darbos vienlaicīgi, saņēma visu laiku lielas algas un tagad nu nevar rimties,un nevar vien uzrakt kādu kompromātu un izdomāt,vārās,kamēr melni paliks no iekšpuses :D
Katram ir tik,cik tas ir pelnījis un katrs ir tur,kur ir !

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 17:44

kauns

Grantiņai ierunājusies sirdapziņa...samaksājusi... suns zina ko ēdis ..es AnrDas vietā arī rakstītu slavas dziesmas par tādu algu, ko draudzene izsitusi. Vai Andra ir kādreiz strādājusi par treneri? Šajā krīzes laikā , kad slimnīcas taisa ciet tiek saglabātas nevajadzīgas ierēdņu vietas.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 17:27

Andra

Nu beidziet taču vienreiz ņemties, nav manā gaumē caur i-netu to darīt,bet pateikšu ,lai zinat :
1.Konkrēti par šo braucienu liels paldies I.Tijones kundzei,kura palīdzēja ar savām zināšanām un pieredzi,tāpat paldies ir jāsaka J.Mičulim par šadu iespēju,kas tikai piedāvāta un vēl
2.Par biļetēm un suvenīriem sporta skolas direktore samaksāja personīgi!!! no savas naudas,lai šie bērni un trenere uz turieni vispār varētu aizbraukt,un cik reižu tā nav bijis, bet,ja cilvēks neiet un skaļi par to neplātās,tad to neviens nezin un tik gānās!
3. Un,ja kādam ir neskaidrības un jautājumi (arī par atskaitēm )tad nekautrējoties un atklāti varat nākt ar saviem jautājumiem uz sporta skolu darba dienās no 800-17 00
4.Un vēl, medmāsa nav privātā,ja kādam ir veselības problēmas ( audzēkņi,treneri)var griezties iepriekšnorādītajā laikā sporta skolā pēc palīdzības

Un tai,kurai iir skumji,maza piebilde pie visa - sporta skolā nekad nav bijis un nav kā vistu kūtī,visi pieņēmuši situāciju valstī tādu kā ir un katrs dara savu darbu,nesamazinot tā kvalitāti.

P.S. ja cilvēks ir sevi cienošs un kaut cik ar galvu uz pleciem tad to visu saprot un redz bez paskaidrojumiem , neslēpjas zem muļķīgiem "nikiem" ,bet atnāk un izrunājas,vai arī vēršas pēc palīdzības pie psihologa !!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:07

:)

Tā Īndriksonē taču ipaši gudra nav, uz visiem amatiem piesakās-neku netiek un tad ar visām savām 5 meitām un vīru priekšgalā zākājās.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 13:18

Sports