Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbolisti Nacionālās līgas sezonu atklās Vallē 2

Sporta kluba «Vecumnieki» vīriešu volejbola komandai pirmā spēle Latvijas Nacionālās līgas čempionātā būs ar sporta centra «Jēkabpils» sportistiem, kuri iepriekšējās sezonas noslēgumā piekāpās, ļaudami Vecumnieku spēlētājiem izcīnīt bronzas medaļas. Interesanta sezonas ieskaņa, uzskata vienības treneris Jānis Plūme un aicina volejbola cienītājus 1. novembrī braukt uz Valli. Nacionālās līgas čempionāta mājas spēles šajā sezonā risināsies Valles vidusskolas sporta zālē, kas atbilst volejbola starptautiskajiem noteikumiem. Kā zināms, Vecumnieku sporta bāzē zemie griesti nereti «iegāzuši» spēlētājus izšķirošās situācijās. Valles pagasta sporta darba organizatore Ina Semjonova «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka volejbols pagastā ir populārs, vidusskolā darbojas trīs treniņgrupas. Sadarbība ar Vecumnieku volejbolistiem ir bijusi arī pirms novada izveidošanas, viņi izmantojuši jauno zāli nodarbībām. Ina Vallē izvietojusi afišas un cer, ka līdzjutēji kuplā skaitā apmeklēs abas spēles. Pirmā sāksies pulksten 13, otrā - pulksten 15, un tad Vecumnieku spēlētāji sacentīsies ar Talsu «Ziemeļkurzemi».J. Plūme ir pateicīgs Vecumnieku novada domei, kas arī sarežģītā finansiālā situācijā radusi iespēju nodrošināt volejbola komandas treniņu procesu, segt dalības maksu Latvijas Nacionālās līgas čempionātā. Šajā sezonā praktizēs vienā dienā komandai organizēt divas spēles. Treneris uzskata, ka līdzjutējiem būs interesantāk un ekonomiskā situācija arī jāņem vērā. Vecumnieku novada un arī vairākas citas mūspuses komandas šajā sezonā piedalīsies Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA) ziemas čempionātā. 25. oktobrī tika dots starts vīriešu vienībām, 1. novembrī cīņas sāks jauktās vienības, bet 8. novembrī - sievietes. Šādu informāciju sniedz asociācija. Kokneses novada sporta centrā, sākot LTSA čempionātu, trīs spēles aizvadīja vīriešu komandas vecuma grupā līdz 40 gadiem. Šajā grupā pieteikti Vecumnieku, Mežotnes, Vecsaules un Rundāles volejbolisti, bet kopumā sacenšas 13 komandu. Pirmajā kārtā visas tiksies viena apļa turnīrā, un pēc tā rezultātiem astoņas labākās vienības izslēgšanas spēlēs turpinās cīnīties par LTSA kausiem un medaļām. LTSA čempionātā plašāk pārstāvēts Vecumnieku novads. Laukumā dosies vīriešu, jauktā un sieviešu vienība. J. Plūme precizē, ka komandas veidotas, tajās iekļaujot vairāku pagastu volejbolistus, jo šī spēle ir cieņā ne tikai Vecumniekos, bet arī Stelpē, Kurmenē, Vallē. Mežotnes pagasta sporta darba organizators Guntis Mašinskis informē, ka vīriem jau ir vairāku gadu pieredze LTSA čempionātā. Šajā sezonā debitēs arī sieviešu vienība. «Jaunajām volejbolistēm jāmācās, un Tautas sporta asociācijas čempionāts ir ļoti piemērots prasmes pilnveidei. Laukumā līdzās ar šī sporta veida entuziastiem dodas arī meistarīgi spēlētāji, kuri pārtraukuši cīņas lielajā sportā,» tā G. Mašinskis.Veterānu grupā LTSA čempionātā spēkiem mērosies Īslīces pagasta volejbolisti, kurus sacensībām organizē Alfrēds Graudiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sindija

Tad jau tiekamies rīt Vallē! :)
Arī faniem no Skaistkalnes ir iespēja uz turieni tikt, jo kā jau zināms lielākā daļa karsējmeiteņu ir no Kurmenes un Skaistkalnes, tāpēc mums uz rītdienu tiek dots lielais autobuss. :) Paldies jāsaka J.Kalniņam!

mēs meitenes esam +/- 16, bet autobusā ir daudz vairāk vietas, tāpēc ja kādam ir vēlēšanās braukt un just līdzi novadniekiem, tad rīt plkst. 9.00 izbraukšana no Skaistkalnes, Kurmenē ap pus10 :) (tik agri tāpēc,ka meitenēm no 10.-12. ir mēģinājums)

pirms 10 gadiem, 2009.10.31 22:53

Sports