Volejbolisti sāks cīņu par medaļām 5

Sporta kluba «Vecumnieki» volejbola komanda svētdien, 15. martā, savās mājās sagādāja prieku līdzjutējiem, trijos setos pieveicot Latvijas Nacionālās līgas ceturtdaļfināla spēlē SK «Babīte». Tādējādi ir nodrošināta vieta līgas četru labāko komandu vidū, kas turpinās cīņu par medaļām.SK «Vecumnieki» treneris Jānis Plūme atzina, ka volejbolisti pēc 12. martā piedzīvotā zaudējuma ir spējuši saņemties un parādīt labu spēli. Setu rezultāti – 25:23, 25:20, 25:21. Inita Sproģe pēc saspringtās cīņas atzina: «Bija gan mums, līdzjutējiem, stress. Spēle ritēja punkts punktā. Malači mūsējie, parādīja cīņas gribu un izturību!»J. Plūme sacīja, ka jau šajā nedēļā būs jāsacenšas ar sporta kluba «RTU» volejbolistiem. Viņaprāt, visas četras medaļu pretendentes ir meistarībā līdzvērtīgas komandas. Daudz ko izšķirs fiziskā sagatavotība, jo sezonas noslēgumā jau manāms pagurums. Nākamā cīņa šajā sezonā Vecumnieku volejbolistiem būs jau 26. pēc kārtas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ha ha

vissvairāk portālā "mīlētā" komanda cīnās par medaļā! :D :D :D :D :D, bet visvairāk lutinātā netika play-off :(, nožēlojami!

pirms 11 gadiem, 2009.03.16 21:57

ivarss

Paldies visiem kas mūs atbalsta, tas jau sen bija zināms, ka Vecumniekiem fani ir kā hoķī Latvijas izlasei, tapēc mums nebija tiesību zaudēt! Paldies vēlreiz, arī tiem kas mēro pretīgo ceļu lai atbalstītu mūs.

pirms 11 gadiem, 2009.03.16 20:51

Es

Tā var sirmus matus dabūt!!! Lai jums izdodas arī turpmāk, bet labāk gan ar pirmo piegājienu:):):)

pirms 11 gadiem, 2009.03.16 13:46

Līdzjutējs

Biju Vecumniekos svētdien un pagasta sporta zālē pavadīju ilgāku laiku, jo tur notika rajona čempis volejā meitenēm. Nu Vecumnieku meitas forši spēlēja , cik zinu, ir visas vinnes.Pierunāja un paliku uz veču nacionālās līgas spēli un nebiju vīlies.Tā gaisotne zālē man atgādināja hokeja maču mimiatūrā- tik daudz atbalstītāju un tāds azarts sen nebija redzēts.Malači vecumnieki , neskatās ne uz kādu krīzi, bet volejbolu notur līmenī. Ivar, malacis , vadi savus puišus tālāk un turies pats tā vēl kādu laiku, kamēr iekšā ir. Foršie Vecumnieku sportisti un volejbolisti. Būtu labāks ceļs, varētu braukt biežāk.Hip,hip,urā.

pirms 11 gadiem, 2009.03.16 09:22

Sports