Volejbolisti smilšu laukumos cīnās sliktos laikapstākļos

Rundāles novada «Līdumniekos», spītējot spēcīgām lietusgāzēm un vējam, kas reizēm mijās ar sauli, sestdien, 20. jūlijā, par SIA «Korn» dāvātajām balvām pludmales volejbolā cīnījās septiņas komandas.

No rīta, ierodoties «Līdumniekos», sportisti nebija pārliecināti, ka sacensības notiks, jo abos volejbola laukumos bija izveidojušās peļķes un smilšu laukumus klāja dubļi līdz potītēm. «Tas tāpēc, ka lietus lija jau no septiņiem,» atzīst mājas saimnieks un sacensību organizators Boriss Muravjovs.

Tomēr volejbolisti izlozēja komandas biedrus un sadalījās pa divi vecumā līdz 35 gadiem un pa trīs pēc 35 gadiem katrā vienībā. Viena no septiņām komandām pameta sacensības, kamēr tās nebija vēl beigušās, tāpēc katra vienība izspēlēja piecus vai sešus mačus.

Pirmo vietu izcīnīja Nauris Artimovičs un Oļegs Arsentjevs, otrajā vietā Alvis Spangers un Rolands Plēsnieks, atpaliekot par vienu punktu no pirmās vietas, un trešie – Mihails Gorškovs, Gedimins Ignatavičs un Jānis Kalējs.

Turnīra pēdējā spēle līdzjutējiem un dalībniekiem izsauca vislielākās emocijas, kad volejbolisti cīnījās par trešo un ceturto vietu. Trešās vietas ieguvēji atzīst, ka pirmajā setā spēlējuši kā uz nažiem, līdz izvirzījušies vadībā ar rezultātu 29:27. Otrais sets beidzās ar 21:15. 

Organizators B. Muravjovs atklāj, ka šovasar šis bija ceturtais posms un nākamais tiek plānots tikai 24. augustā. Šāda veida volejbola turnīri Rundāles «Līdumniekos» notiek jau trešo gadu.

Pievieno komentāru

Sports