Volejbolistiem astotā uzvara 12

Volejbola kluba «Vecumnieki» vīriešu komanda Latvija Nacionālās līgas čempionātā 29. novembrī savās mājās svinēja jau astoto uzvaru pēc kārtas. Ar 3:0 pieveikti Valmieras pagasta volejbolisti, kuri pēc gada pārtraukuma atgriezušies nacionālajā līgā.Treneris Jānis Plūme akcentē, ka pirmais sets paņēmis visvairāk spēka, jo uzvara gūta ar rezultātu 34:32. Nākamajos divos setos bijis vieglāk uzvarēt. Treneris pauda bažas, vai izdosies uzvaru sēriju turpināt. Nākamajās spēlēs būs neērti sāncenši. Pagājušajā sezonā Vecumnieku volejbolistiem bija izdevies gūt sešas uzvaras pēc kārtas, tagad šis rekords ir pārsniegts.

Komentāri 12

xxl

Foršie puiši! Lai veicas turpmāk , bet es arī novēlu kādu žāģīti", jo paliek neinteresanti. Turaties , rullējiet tālāk.

pirms 11 gadiem, 2008.12.01 16:22

xxl

specs

Tikai neapstājieties, jūs esat spēcīgi, bet ja šitā turpināsiet nenovērtēsiet zaudējuma rūgtumu:):):) Lai izdodas tā turpināt! drīz jaunu sporta zāli vajadzēs, lai skatītājiem arī ērtāk !

pirms 11 gadiem, 2008.12.01 13:47

ivarss

Par florbolu sen nekas nav rakstīts, tad jānāk kasīties pie volejbola, nevajag, iztiksim!!!

pirms 11 gadiem, 2008.12.01 11:19

Vārgie tagad sāks grauzt stipros. labu apetīti!

pirms 11 gadiem, 2008.12.01 09:46

informācija

par 99% esmu pārliecināts, ka informācija tika ņemta no vucumnieku mājas lapas, bet atsauces tekstā nebija, tāpēc arī tāds komentārs. ja iegūst sazvanoties, tad uz kāda ir jāatsaucas. kā tur ir žurnālisti???

pirms 11 gadiem, 2008.12.01 08:56

informācijai

Vai tādu veidu ,kā telefons , zini ? Vienkārši var piezvanīt un arī aizsūtīt īsziņu par rezultātiem , tā teikt- karstāinformācija, nav obligāti , čukča , jābūt klāt.Tagad saprati ?

pirms 11 gadiem, 2008.12.01 08:14

ivarss

Bildes var apskatīt Vecumnieku mājas lapā- vecumnieki.lv.

pirms 11 gadiem, 2008.11.30 23:16

BDZ JAU NEBIJA JĀSPĒLĒ, TAD KĀDĒĻ, LAI REDZĒTU.

pirms 11 gadiem, 2008.11.30 21:36

informacija

nevienu no BDZ vecumniekos neredzēju. Bdz kur tika iegūda šāda informācija par spēli???

pirms 11 gadiem, 2008.11.30 11:15