Volejbolistiem Jēkabpilī veicas labāk nekā savās mājās 1

Vecumnieku un Jēkabpils komandām cīņā par Latvijas Nacionālās līgas volejbola čempionāta bronzas medaļām savas sienas nepalīdz. 11. aprīļa spēlē, kas notika Vecumnieku pagasta sporta zālē, neveicās mājiniekiem, kuri zaudēja 1:3, toties veiksmes diena bija Jēkabpils volejbolistiem, kas svinēja uzvaru. Setu rezultāti bija šādi: 20:25, 13:25, 25:19, 16:25. Otrajās Lieldienās, 13. aprīlī, mūsu volejbolisti devās uz Jēkabpili, kur guva uzvaru.  Vecumnieku komandas līdzjutēja Inita Sproģe «Bauskas Dzīvei» sacīja: «Tā bija pavisam cita spēle, mūsējiem izdevās gandrīz viss. Mājās braucot, puiši secināja, ka pagasta sporta zālē viņi vairs neprot atraisīties un spēlēt. Toties Jēkabpilī, kur sporta bāze ir daudz plašāka, viņiem izdodas labāk izmantot spēcīgās serves.» Setu rezultāti bija šādi: 25:19, 25:19, 26:24. Volejbolistu treneris Jānis Plūme uzsver, ka trešajā setā veiksme palīdzējusi. Viņš arī informē, ka ceturtā spēle par Nacionālās līgas bronzas medaļām notiks 18. aprīlī pulksten 16. Pašlaik vēl tiek precizēta tās norises vieta, par ko tiks informēts atsevišķi. Pēc trim cīņām divas uzvaras ir Vecumnieku vīriem, viena - jēkabpiliešiem.  Viņu treneris Modris Grunte «Bauskas Dzīvei» sacīja: «Mēs braucam uzvarēt.» Kā zināms, vajadzīgas trīs uzvaras, lai saņemtu čempionāta bronzas godalgas. J. Plūme aicina līdzjutējus būt aktīvākiem un atbalstīt savējos.

Komentāri 1

Fans

Johaidī, zēni, kāpēc mājās nevarat tā spēlēt? dzirdēju, ka esiet bijuši labā formā, neskatoties uz lielo olu ēšanu. To es sen zinu, ka jūs variet, tikai reizēm kaut kādas bremzes iedarbojas. Ivar, tā kā būtu vinne 18.04. Turam īkšķus.

pirms 10 gadiem, 2009.04.14 13:54