1. jūnijā sāksies tūrisma akcija «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!»

Latvijā un Lietuvā Covid-19 pandēmijas dēļ izsludināta ārkārtējā situācija ieviesusi korekcijas arī ikgadējās tūrisma akcijas «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» norisē. Paredzēts, ka šogad tā sāksies 1. jūnijā un noslēgsies 30. septembrī, portālu informēja Bauskas Tūrisma informācijas centra un projekta vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

Viņa atzīmēja, ka projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas – Lietuvas pierobežas reģionā,  veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus. Aktivitāti jau ceturto gadu veido un organizē astoņas pašvaldības – Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

I. Turkupole-Zilpure aicina akcijā piedalīties Latvijas un Lietuvas iedzīvotājus gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem. Visi objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas.  Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem.

Spiedogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku,  Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam. Tie, kuriem patīk tehnoloģijas, lejuplādējot  mobilo aplikāciju – Kaimini Zemgale, savu selfiju varēs ievietot turpat pie objekta, vai arī vēlāk, kad pieejams internets.
Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros vai lejupielādējot tās mobilajā aplikācijā līdz  5.oktobrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām: 4 velosipēdiem un 4 elektriskajiem skrejriteņiem, kā arī 8 vietējo uzņēmēju dāvanu kartēm.

Lai veicinātu akcijas atpazīstamību,  tūrisma nozares profesionāļi jau izveidojuši īsu amatiervideo, bet jūnijā būs pieejams profesionāls reklāmas video par to, kā piedalīties akcijā, kuri  objekti jāapmeklē un kādas izskatās galvenās balvas. Akcijas brošūras – kartes  iepriekšminētajos tūrisma informācijas centros būs pieejamas no 1.jūnija, bet, lai simboliski dotu startu akcijai,  projekta darba grupa maija beigās tiksies preses konferencē pie Latvijas – Lietuvas robežas.

Sīkāk par akcijas objektiem, pierobežas tūrisma piedāvājumu un aktuālitātēm var uzzināt Facebook lapā @kaiminizemgale un projekta mājas lapā šajā saitē.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2698548207031422&id=1934417123444538


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas