2018. gada populārākie bērnu vārdi Bauskas novadā – Ralfs un Alise 1

Pagājušā gada populārākais zēna vārds Bauskas novadā bijis Ralfs – šo personvārdu vecāki devuši septiņiem puišiem. Savukārt meitenēm 2018. gadā iecienītākais vārds bijis Alise, šādi nosauktas piecas meitenes, liecina Bauskas novada dzimtsarakstu nodaļas apkopotie dati.

Bauskas novadā populārāko zēnu vārdu vidū 2018. gadā ir arī Olivers un Alekss – vārdu Olivers vecāki izvēlējušies sešiem, bet Alekss – četriem bērniem. Iecienīti vārdi bijuši arī Artūrs, Emīls, Gustavs, Markuss, Jēkabs, Reinis, Renārs, Toms – katrā vārdā nosaukti trīs mazuļi. Bauskas novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Sandra Kolberga atgādina, ka 2017. gada populārākais zēna vārds Bauskas novadā bija Marks, kad pie šī vārda tikuši seši jaundzimušie, bet šogad tas savu spozmi vecāku acīs mūspusē, visticamāk, zaudējis, jo nav iekļuvis populārāko trijniekā.

Līdzīga situācija ir arī meitenēm, 2017. gada populārākais vārds Marta bija dots piecām meitenēm, šogad atzītāko vārdu topā tas vairs nav atrodams. Pērn Bauskas novadā vecākiem patikuši vārdi – Amēlija un Emīlija (4), kā arī Stefānija (3).

Līdzīgi kā citus gadus, arī 2018. gadā bērniem doti netradicionāli vārdi. Puišiem tie bijuši –  Ārons, Bendžamins, Evans, Kālebs, Mateo, Matijs, bet meitenēm – Elife, Enza, Gabija, Katalina, Lueta, Rianna un Tifānija.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas