A/s «Balticovo» – Zemgales iekārojamāko darba devēju vidū

Par top darba devēju Zemgalē atzīts uzņēmums SIA «Dobeles dzirnavnieks», liecina interneta personāla atlases uzņēmuma «CV-Online Latvia» rīkotās aptaujas «Top darba devējs 2014» rezultāti.

«CV-Online Latvia» mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa stāsta, ka «Dobeles dzirnavnieku» kā iekārojamāko un populārāko darba devēju Zemgales reģionā norādījuši 23% respondentu. Par galvenajiem iemesliem vēlmei strādāt šajā uzņēmumā respondenti nosaukuši – darba devēja atpazīstamību un stabilitāti (35%), reputāciju (29%) un to, ka uzņēmums ir inovatīvs un moderns (12%).

Otro vietu Zemgales reģionā, pēc balsošanas rezultātiem, ieņem mūspuses uzņēmums a/s «Balticovo«, bet trešo – SIA «Virši - A».  

Labākie darba devēji svinīgā ceremonijā tika paziņoti ceturtdien, 19. februārī. K. Roziņa atklāja, ka šogad pirmo reizi tika noskaidrots ne tikai labākais darba devējs, kurš pirmais nāk prātā kā iekārojamākā darbavieta, labākie darba devēji biznesa sektoros, bet arī populārākie darba devēji reģionos.

Valstī kopumā Labākā darba devēja titulu trešo gadu pēc kārtas izdevies nosargāt AS «Latvenergo». Noskaidrojot biznesa sektora līderus, kurus pārstāvošie darba devēji bijuši visaktīvākie Latvijas darba tirgū, par top darba devēju finanšu sektorā trešo gadu pēc kārtas kļuvusi AS «Swedbank».

Par top darba devēju tirdzniecības sektorā atkārtoti atzīta SIA «Statoil Fuel&Retail Latvia», savukārt top darba devēju transporta un loģistikas sektorā titulu nosargāt izdevies AS «Air Baltic Corporation».

Titulu top darba devējs informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju sektorā ieguva SIA «Latvijas Mobilais telefons». Bet par top darba devēju ražošanas sektorā kļuvis «Latvenergo», tādējādi iegūstot divus titulus.

«Arī šogad varam redzēt, ka iekārotākie darba devēji Latvijā ir lielie uzņēmumi, kuriem ir pazīstams zīmols un kuri ar savām aktivitātēm ir spējuši radīt sapņu darba vietas tēlu darba tirgū, tādējādi ikgadēji kļūstot par stabilu vērtību labāko darba devēju topa augšgalā. Analizējot rezultātus, jāsecina, ka 70% respondentu par labāko darba devēju ir izvēlējušies nosaukt uzņēmumus, kuros līdz šim paši nav strādājuši, tikai 20% ir balsojuši par esošo darba devēju, bet 10% par iekārojamāko darba devēju ir nosaukuši savu bijušo darbavietu,» stāsta «CV-Online Latvia» vadītājs Aivis Brodiņš.

Visi iekārotākie darba devēji pēc aptaujas «TOP darba devējs 2014» rezultātiem saņēma trofejas, diplomus, kā arī īpašu atpazīšanas zīmi, kuru varēs izmantot uzņēmuma ārējā komunikācijā, piemēram, publicējot darba sludinājumus. Tas būs kā apliecinājums, ka darba ņēmēju vidū uzņēmums atzīts par iekārotāko darba devēju 2014. gadā.

Ar «TOP darba devējs 2014» aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties karjeras portālā www.cv.lv, bet Labāko darba devēju TOP 50 pilnībā publicēts biznesa žurnāla «Kapitāls» marta numurā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas