Abonentu loterijas galveno balvu iegūst lasītājs no Gailīšu pagasta

Laikraksta «Bauskas Dzīve» šī gada abonentu loterijas galveno balvu šodien, 21.janvārī, izlozē redakcijā ieguva lasītājs no Bauskas novada Gailīšu pagasta Andris Punenovs. Viņš dāvanā saņems gultas veļas komplektu ar spilveniem.

Izlozi vadīja SIA «Bauskas Dzīve» mārketinga speciāliste Dace Karļuka, asistēja direktors Juris Gailis, protokolēja reklāmas speciāliste Agra Kilbloka. Novērotāju un nejaušās izvēles īstenotāju lomā, nosaucot laimīgos abonentu saraksta numurus, bija avīzes lasītājas Irēna Strautiņa no Vecsaules pagasta un Ieva Ruķere no Bauskas.

Irēna un Ieva pirmo reizi piedalījās abonentu izlozē un atzina, ka viss noticis godīgi. Irēna teic – cerējusi arī pati ko laimēt, jo vēlētos pārsteigt mazmeitu gaidāmajā dzimšanas dienā. Kaut arī cerības nepiepildījās, dāma bija priecīga, ka izlozē balvas saņēma divi viņas kādreizējie skolasbiedri. Abas novērotājas saņēma nelielas pateicības balviņas no redakcijas un secināja – izlozes process noritējis ar azartu.

Izlozē varēja laimēt arī naudas balvas, piparu dzirnaviņas un virtuves dēlīšu komplektu, spilvenus un pledus. Starp laimētājiem ir laikraksta abonenti no Bauskas, Iecavas novada, Ceraukstes un Mežotnes pagasta, Rundāles novada Saulaines un Viesturu pagasta.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas