Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Advokāti konsultēs bez maksas

Latvijas iedzīvotājiem no 10. līdz 14. martam būs pieejamas advokātu bezmaksas konsultācijas. Tā informē zvērināta advokāte Dana Rone, viena no konsultāciju nedēļas organizatorēm.

Piekto gadu pēc kārtas par godu Advokatūras dienai no 10. līdz 14. martam zvērinātu advokātu biroji, individuāli praktizējoši zvērināti advokāti un viņu palīgi visā Latvijā sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas. Šogad šajā akcijā iesaistījušies 125 advokātu birojos strādājoši, arī individuāli praktizējoši zvērināti advokāti un viņu palīgi.

Viņi iedzīvotājus konsultēs tādās tiesību jomās kā goda un cieņas aizsardzība, medicīnas tiesības, veselībai nodarītā kaitējuma atlīdzinājums, tiesiskās aizsardzības process, kā arī par sūdzību iesniegšanu Satversmes tiesā un Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Bauskā interesentus konsultēs divas zvērinātās advokātes: Ināra Bedānova un Sarmīte Bite. «Bauskas Dzīvei» I. Bedānova paskaidroja, ka viņa konsultēs civillietās, krimināllietās un administratīvajās lietās. Savukārt kolēģe S. Bite sniegs padomus par problēmām civiltiesībās, darba tiesībās, komerctiesībās.

 «Šādu izvēli noteica mūsu specializācija. Interesentiem sniegsim bezmaksas mutvārdu konsultācijas. Lai neveidotos rinda, pirms ierašanās uz konsultāciju vēlams piezvanīt un vienoties par laiku,» iesaka I. Bedānova.

Ināra Bedānova bezmaksas konsultācijās iedzīvotājus pieņems 12., 13. un 14. martā no plkst. 12 līdz 15 Bauskā, Zaļajā ielā 12, policijas ēkas ceturtajā stāvā. Tālruņi saziņai – 29250154, 63922343.

Sarmīte Bite bezmaksas konsultācijās iedzīvotājus pieņems 12. un 13. martā Dārza ielā 18-73. Tālrunis saziņai – 29284814.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas