Advokāti konsultēs bez maksas 1

No šodienas līdz 15. martam Latvijā norisināsies Advokatūras dienas, kuru laikā arī mūspuses iedzīvotāji varēs bez maksas saņemt advokātu juridiskās konsultācijas. Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta jautājumiem, kas saistīti ar nekustamā īpašuma iegādi un apsaimniekošanu. Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija mājaslapā www.advokatura.lv ir publiskojusi sarakstu ar Advokatūras dienu konsultāciju sniedzējiem un aicina iedzīvotājus pieteikt vizīti jau iepriekš.

«Nekustamā īpašuma iegāde ir nozīmīgs notikums, tomēr praksē nereti nākas saskarties ar skaudriem stāstiem. Cilvēki šajā procesā tikuši apkrāpti vai nezināšanas dēļ pieļāvuši būtiskas kļūdas, izvēloties īpašumu un pēc tam nevarot to pilnvērtīgi izmantot paredzētajam mērķim. Visus potenciālos riskus nekustamā īpašuma iegādes procesā apzināties ir ļoti grūti, tādēļ svarīga profesionāla palīdzība. Iepriekš rūpīgi izsverot visus apstākļus, vēlāk var izvairīties no lieku resursu – laika un naudas – tērēšanas, risinot problēmas, ko bijis iespējams novērst jau pirms mājokļa iegādes,» uzsver Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Šogad bezmaksas konsultācijas sniegs aptuveni 100 zvērināti advokāti un viņu palīgi. Iedzīvotājiem ir pieejams meklētājs Latvijas Zvērinātu advokātu padomes mājaslapā – tur iespējams izvēlēties advokātu, kurš konsultē par nepieciešamo tēmu cilvēkam teritoriāli ērtākā vietā.

Bauskā interesentus pieņems zvērinātā advokāte Ināra Bedānova, kura konsultēs civillietās, krimināllietās, ģimenes un administratīvajās lietās. Ar juristi jāsazinās individuāli, lai vienotos par konsultācijas laiku un tiesību jomu, kurā nepieciešams padoms. Iespējams, vienkāršākos jautājumos pietiek ar telefona sarunu.

Ināra Bedānova bezmaksas konsultācijās iedzīvotājus pieņems 12. martā no plkst. 11 līdz 15 un 14. martā no plkst. 13 līdz 16  Bauskā, Zaļajā ielā 12, policijas ēkas ceturtajā stāvā. Tālrunis saziņai – 29250154.

Tehnisku jautājumu gadījumā Advokatūras dienu laikā no pulksten 9 līdz 18 ir pieejams informatīvais tālrunis 28980043 – ar šī tālruņa starpniecību advokātu konsultācijas netiek sniegtas, bet gan nodrošināts informatīvs atbalsts un fiksēti ziņojumi, ja kādā reģionā bezmaksas konsultāciju iespējas vairs nav pieejamas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

GURIJS

Kura no advokātiem ir pieejama invalīdiem ar kustību traucējumiem? Kur un kad?

pirms gada, 2019.03.11 20:39

Vietējās ziņas