Agresīvs vīrietis alkohola reibumā saceļ traci Rīgas ielā Bauskā 11

Rīgas ielas iedzīvotāji Bauskā 9. septembrī kļuva par lieciniekiem alkoholu lietojuša vīrieša agresīvai uzvedībai un Pašvaldības policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieku operatīvai un korektai rīcībai.

Bauskā, Rīgas ielā, 9. septembrī pēc pulksten 15 pusaudze, nākot no skolas, ieraudzījusi, ka vīrietis ved pavadiņā kucēnu un ik pa laikam to sit. Viņa aizrādījusi vīrietim, viņš sācis lamāties necenzētiem vārdiem. Meitenes māte meitu aizstāvējusi. Vīrieti, kas turklāt atradās pamatīgā alkohola reibumā, tas satracināja, viņš meties sievieti žņaugt. To ieraudzījis sievietes paziņa un nācis aizstāvēt sievieti. Vārdu apmaiņa kļuva jo asāka, uz vīrieša korektajiem aizrādījumiem kunga dūšā esošais atbildēja aizvien skarbāk un nekaunīgāk. Turklāt ik pa laikam dusmas tika izgāztas arī uz kucēnu.

Tā kā tracis pieņēmās spēkā, pa vidu vēl dzīvnieciņa kaucieni, aculiecinieku pulks pieauga. Citam vīrietim, kas agresoram arī aizrādīja par suņa sišanu un aicināja viņu nomierināties, dzērumā esošais spēra. Par laimi, netrāpīja. Garām brauca Pašvaldības policija, kas apstājās un nekavējoties iejaucās konfliktā. Agresīvajam vīrietim veikli tika uzlikti rokudzelži, un viņš nonāca mašīnā. Arī tur viņš turpināja sist kucēnu. Tādēļ dzīvnieciņš tika paņemts prom; policists ar ierīci pārbaudīja, vai suns čipots. Izrādījās, ka tomēr nav. Kā vēlāk noskaidrojās, sunītis piederējis vīrieša dzīvesbiedrei, vēl nav bijis čipots, jo ir tikai aptuveni četrus mēnešus vecs, mikroshēma obligāti jāimplantē no sešu mēnešu vecuma, tā ka šajā ziņā nav pārkāpuma, skaidro Broņislavs Ostrovskis, Pašvaldības policijas priekšnieks.

Atrodoties policijas automašīnā, turpinājās necenzēta lamāšanās, draudi un savu tiesību piesaukšana. Viņš pieprasīja mediķu palīdzību. Ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mašīna. Mediķiem vīrietis jau mierīgā balsī sacīja, ka viņam esot epilepsijas lēkme. Pieredzējušie speciālisti uzreiz redzēja, ka nekas par to neliecina, tikai uzsvēra «slimniekam» – ja ir šāda kaite, tad nedrīkst lietot alkoholu. Vīrietis sāka uzstāt, lai mediķi viņu kur aizvedot. Šāda iespēja uzreiz tika noraidīta.

Cietušās personas rakstīja policijai iesniegumus, lieta nodota Valsts policijas pārziņā. Saistībā ar notikušo 9. septembrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī sāktas divas administratīvā pārkāpuma lietvedības pret 1979. gadā dzimušo vīrieti, policija vienlaicīgi arī vērtēs, vai no vīrieša puses nav saskatāmi arī citi pārkāpumi, informē Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem uzliek naudas sodu fiziskajām personām no septiņiem līdz trīssimt piecdesmit eiro, bet juridiskajām personām – no piecpadsmit līdz septiņsimt eiro, konfiscējot dzīvniekus vai bez konfiskācijas.

Savukārt par sīko huligānismu, par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) vai organizāciju darbu (sīkais huligānisms), uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz piecsimt eiro.

Pašvaldības policija vīrieti alkohola reibumā vēlāk nogādāja mājās, savukārt sunītis atdots saimniecei.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Smaka

Alhohola reibumā nogādāja mājās??????????????????????Lai visus slāna tālāk un atkal!!!!!!!!!!!

pirms gada, 2019.09.10 21:01

oj

nu bez kauniigs viriskis. tadam alkoholu pa gabalu, lai nebojaa praatinu. un nabaga kustonits, kurs nu nekadi nav pie vainas. no tada agresora rokas jau var ciest ari beerns, un ko tad.?

pirms gada, 2019.09.10 21:11

jop

Vai tiešām nav par ko rakstīt,ka te tādi murgi ir jāpublicē? Vajadzēja vēl uzrakstīt cik reizes viņš nopirdās un nospļaudījās,tad info būtu pilnībā. Labāk ķertu alkohola,narkotiku točkas

pirms gada, 2019.09.10 22:04

haaahaaa

Tādas muļķības, es to visu redzēju pa logu, viņam uzbruka kaimiņš, jo ir strīdā ar viņu, suns netika sists, rāva aiz pavadas, lai neskrien uz ceļa, kas par tupu tekstu sarakstīts! JOĻI!

pirms gada, 2019.09.11 10:16

Lita

Par nogādāšanu mājās jāsamaksā, par kucēnu sodīt ar darba stundām.

pirms gada, 2019.09.11 20:32

Marina

Vai tiešām Bauskā nevar kāds iedot šitādam losim pa ļutenēm ?!

pirms gada, 2019.09.12 14:47

VV

Nevienam nepis kas esi tu.

pirms gada, 2019.09.16 11:36

Vietējās ziņas