Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina atbalstīt rotaļu laukuma bērniem invalīdiem izveidošanu Bauskā 12

Baušķeniece Kitija Kizne labdarības akcijai LabieDarbi.lv ir pieteikusi projektu «Rotaļu laukuma izveidošana bērniem invalīdiem Bauskā». Kitija lūdz novadnieku atbalstu mērķa īstenošanā.

«Bērnu rotaļu laukumi mazuļiem ar invaliditāti Latvijā ir ļoti maz. Bauskā nav tādu vispār. Vēlos, lai bērni ar kustības vai garīgiem traucējumiem integrētos sabiedrībā, lai arī viņiem būtu iespēja rotaļāties. Tas attīsta bērnu fiziskās, radošās, sociālās un emocionālās spējas.

Laukums Bauskā būtu paredzēts arī pusaudžiem, tie varētu attīstīt fiziskās spējas, pavadīt laiku svaigā gaisā, nevis pie datoriem. Mēs, baušķenieki, varētu pierādīt, ka esam viens vesels kodols – viens par visiem un visi par vienu!» savā pieteikumā raksta uzņēmīgā baušķeniece Kitija Kizne.

LabieDarbi.lv  pārstāve Anete Mietule portālam atklāja, ka kopumā 15 projekti cīnās par galveno balvu – 4000 eiro lielu atbalstu no SMScredit.lv sava mērķa realizācijai. Balsojums norisināsies līdz  31. marta pusnaktij.

Balsošana par projektiem ir bez maksas, un tieši balsojuma aktivitāte nosaka to, kuri  projekti, iekļaujoties ikmēneša finansējuma fondā, saņems atbalstu savu ideju realizācijai.  Ikviens interesents par sev tīkamāko projektu šobrīd var nobalsot divās dažādās interneta vietnēs – mājaslapā www.LabieDarbi.lv, kā arī balsošanas platformās portālā Draugiem.lv (draugiem.lv/special/labiedarbi/) un Inbox.lv (http://labiedarbi.inbox.lv ).

Pievieno komentāru

Komentāri 12

kā tur ir?

varbūt kāds var iekomentēt kāds izskatās un cik intensīvi izmantots ir savulaik plaši apspriestais laukums sporta aktivitātēm Pļavu ielā? Kas to vairāk izmanto savām aktivitātēm, varbūt vietējo suņu staidzinātāji?

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 10:37

nesapraša

Un kur tad vēl tas 17000 Ls vērtais komplekss ielu vingrotājiem, ko kaut kad atpakaļ popularizēja Agnija Ruhocka. Kā tad tur ir ar tām vingrošanām? Un kas notiek tajā asfaltētajā laukumā, kur bija sataisītas tās ietaises skeitbordistiem? Naudu tad iegulda, bet vai ir jēga? Bauskā notiek akcijas akciju pēc.

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 16:25

gribu zināt

Vieta - kur? plānots šo laukumiņu uzstādīt?

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 14:38

nesapraša

vai kāds ir apzinājis, cik Bauskā ir bērnu invalīdu, un ja šāds laukums Bauskā būs tikai viens, teiksim, Kareivju ielā, kā uz turieni tiks bērni no tālākajām ielām?
Vai nebūtu labāk uzstādīt jau esošajos laukumos piemērotu aprīkojumu?

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 16:20

Petuhs

Nu tad netaisam vispār!!! Jūs saprotat , ka no jums prasa tikai nobalsot nevis diskutēt kas un kā, naudu tak no jums neprasa!!!

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 17:34

bie

zini ja balso tad gribas zināt ko vairāk, ne tikai naudas izkāšanas dēl nobalsot. cik paskatījos tur citi projekti vairāk vajadzigi

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 17:40

0-0

Piekrītu - man liekas, ka ideja nav pārdomāta. Balsot balsošanas pēc neredzu jēgu.

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 19:54

saule

Ja gribat, lai Bauskai ir sava seja, lai te ir, kur bērniem pavingrot, izkustēties, BALSOJIET! Nav ko daudz te spriest, vajag darīt! Prieks, ka Bauskā ir tādi izdarīgi jaunieši kā Kitija, kas grib izdarīt ko labu sabiedrībai... ne jau viņai to vajag, Kitija vnk grib, lai Bauskā kaut kas ir vairāk, kaut kas notie, malacis, Kitija, ka uzdrošinies un virzi lietas! Ja mums būtu Bauskā vairāk šādu cilvēku, mēs dzīvotu daudz labāk, vieglāk....

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 20:58

dīvaini

Bet cilvēki nav balsošanas mašīnas, mankurtu bars, kam saka- balso, un balsos pats nezin par ko, tā jau pietiekami daudz stulbu balsojumu visādās vēlēšanās. Kāda jēga balsot un izrādīt aktivitāti, vēl nenoskaidrojot, vai kādam tas vajadzīgs.

pirms 6 gadiem, 2014.03.02 23:50

varbūt nevajag...

tātad vēlamies laukumu tieši invalīdiem, varbūt vēlāk taisīsim kaut ko tuberkulozes slimniekiem un citiem grūtdieņiem? Izdalīsim atsevišķi šo bērnu grupu, zinot, ka daudzi vecāki nevēlas,lai apkārtējie zinātu par bērna invaliditāti, izcelsim šo vecāku sāpi speciāli iekārtotā laukumā, diez būs arī apmeklētāji un skatītāji?

pirms 6 gadiem, 2014.03.03 10:06

Atbalstu

Kitija malacis!!!!! Balsojiet tie, kam nav vienalga!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.03.03 21:00

Vietējās ziņas