Aicina atvēlēt naudu kanalizācijas sistēmas pārbūvei Strēlnieku ciemā 1

Bauskas novada finanšu komitejas sēdē, kas plānota 20. maijā, deputātiem būs jālemj par finansējuma piešķiršanu Mežotnes pagasta Strēlnieku ciema sadzīves notekūdeņu kanalizācijas sistēmas pārbūvei.

Par lēmumprojektu Bauskas novada vides un attīstības komitejas sēdē informēja Mežotnes pagasta pārvaldnieks Zigurds Kalējs. Viņš uzsvēra, ka saņemts jau ceturtais pagarinājums no Valsts vides dienesta – līdz 4. decembrim, bet iestāde gaida, kad pašvaldība atrisinās situāciju ar attīrīšanas iekārtām, kas nestrādā. «Aicinām piešķirt finansējumu projekta izstrādei un novadei uz izbūvētām Anckaišu attīrīšanas iekārtām, kas labi strādā. Iepirkuma konkurss jau ir veikts – plānoto darbu izmaksas ir 73 430 eiro. Lūdzu atbalstīt sagatavoto lēmumprojektu no Bauskas novada rezerves fonda. Visus darbus paredzēts paveikt šogad,» informēja Z. Kalējs.

Deputāti interesējās par to, cik daudz naudas paliks novada rezerves fondā. Bauskas novada izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka atzina, ka rezerves fondā daudz vairs pāri nepalikšot. Tomēr Z. Kalējs uzsvēra, ka Valsts vides dienests jau ceturto reizi ir iedevis pagarinājumu problēmas atrisināšanai un kaut kad viņu pacietība beigsies. Deputāti lēma virzīt lēmumprojektu tālāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

SM

Ko tur domāt, skaidrs ka jāsaved kārtībā. Atlikt var bibliotēkas un citas skaistas lietas, bet kanalizācija tas ir grēks pret vidi. Cilvēks kā parazīts - pa priekšu es un tikai pēc tam daba.

pirms mēneša, 2021.05.17 23:27

Vietējās ziņas