Aicina balsot par Bauskas novada populārāko sacensību organizatoru 4

Balsošana par Bauskas novada populārāko 2015. gada sporta sacensību organizatoru notiks 5. novembrī. Lasītāji ieteikuši 12 kandidatūras.

Vēlreiz atkārtojam sistēmu, kā noteiks gada populārāko sportistu nominācijas. Pirmajā kārtā «Bauskas Dzīve» saņēma lasītāju iesūtītās kandidatūras piecās nominācijās. Otrajā kārtā notiek balsošana portālā bauskasdzive.lv. Portālā katrā balsošanas reizē var izlasīt informāciju par sportistu vai sporta organizatoru sasniegumiem. Seši nominanti, kas būs ieguvuši visvairāk balsu katrā nominācijā pēc balsošanas rezultātiem, piedalīsies pēdējā kārtā – balsošanā ar anketu palīdzību laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pēdējā balsošanas kārta notiks tāpat kā iepriekš – izmantojot laikrakstā publicētu anketu. Sportistu sarakstu sastādīs pēc balsošanas rezultātiem portālā. Balsošana ar laikrakstā «Bauskas Dzīve» publicētajām un lasītāju aizpildītajām anketām notiks no 12. līdz 24. novembrim. Šoreiz «Bauskas Dzīve» vērtējumam piesaistīs arī sporta ekspertus, veicot papildu aptauju.

Bauskas novada pasākums «Gada sportists» notiks 19. decembrī Īslīces pagasta kultūras namā.

Aldis Pavilons, novuss
Laika periodā no septembra līdz aprīlim gandrīz katrā nedēļas nogalē organizē novusa sacīkstes. Dažādās vecuma grupās un sacīkšu veidos iesaistīti vairāk nekā 100 sportisti.

Alfrēds Graudiņš, volejbols
Rīko smilšu volejbola turnīrus savā zemnieku saimniecībā «Īslīči», tai skaitā Bauskas novada kausa izcīņu. Piedalās gan pieaugušie, gan veterāni. Iesaistīto sportotgribētāju skaits – apmēram 50.

Boriss Muravjovs, volejbols
Zemnieku saimniecībā «Līdumnieki» izveidojis volejbola laukumus, kuros rīko smilšu volejbola turnīrus. Piedalās gan pieaugušie, gan veterāni. Bauskas novada sporta bāzēs organizē sacensības telpās. Aptuvenais iesaistīto sportistu skaits – apmēram 70.

Herberts Mucenieks, slēpošana
Slēpošanas sacīkšu organizators ielicis lielu darbu trases sagatavošanā Vecsaules silā. Tā nav organizatora vaina, ka pēdējos gados ziemas ir ļoti nabadzīgas ar sniegu, bet sacensības notiek arī par spīti plānajai sniega segai. Sacīkstēs iesaistīto skaits – apmēram 50.

Ilgonis Rencis, sacensības cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības «Bauska» vadītājs organizē un vada vairākas sacensības invalīdiem, kur piedalās gan baušķenieki, gan citu novadu pārstāvji. Kopējais iesaistīto skaits – aptuveni 200.

Igors Slakters, brīvā cīņa
Bauskā sarīkots Baltijas jūras reģiona valstu čempionāts brīvajā cīņā veterāniem – 70 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas un pat Armēnijas.

Kaspars Brazovskis, riteņbraukšana

Velobrauciens «Bauskas rudens» maršrutā Bauska–Mežotne–Bauska ikvienam, kurš vēlējās piedalīties. Apmēram 300 dalībnieku.

Marija Bobele, sporta svētki
Rīko sporta svētkus mazturīgajām ģimenēm un invalīdiem. Aptuvenais iesaistīto skaits – apmēram 100.

Māris Bergs, šahs un dambrete

Organizē dambretes un šaha sacensības gandrīz visa gada garumā gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, gan veterāniem. Dažādos sacensību veidos kopumā iesaistīti aptuveni 300 sportisti.

Modris Indriksons, galda teniss

Organizē Bauskā sporta centra «Mēmele» kausa izcīņu galda tenisā. Spēlēs piedalās sportisti, kam nav vēl desmit, līdz pat tiem, kam pāri 80 gadiem. Iesaistīto sportistu skaits – apmēram 150.

Sergejs Kirtovskis, teikvondo
Katru pavasari rīko Bauskas kausa izcīņu teikvondo cīņas mākslā, kas šogad bija arī Latvijas čempionāts. Iesaistīto sportistu skaits – gandrīz 200.

Valērijs Hrustaļovs, bokss

Rīko boksa turnīrus jauniešiem un pieaugušajiem. Iesaistīto skaits – apmēram 100 sportisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Tauta

Šodien Rimi dzirdēju sarunu- Bergam vakar līdz 22.30 bija tikai 10 balsojumu par un te pēķšņi pamožas 100 Berga pielūdzēji un nobalso par Bergu,jo 23.00 jau Bergam 110 balsojumu. Kā tas var būt? :))

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 12:50

Ilze

kapēc nav neviena cilvēka anketā no tādiem sporta veidiem kā futbols vai basketbols ?????? Mūsu novadā tie ir pat ļoti populāri ..l.

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 13:50

Malejs

Tautao => Jo izmantoja proxy serverus , lai Bauskas dzīve ieskaita tikai Latvijas balsojumus

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 16:23

Malejs

Tauta izvēlies vienu sporta veterāni un es uztaisīšu populāru, lai pierādītu.

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 16:31

Vietējās ziņas