Aicina balsot par Bauskas novada populārāko sportistu 11

Šodien, 2. novembrī, notiek balsošana par Bauskas novada populārāko 2015. gada sportistu. Lasītāji ieteikuši 14 kandidatūras.

Vēlreiz atkārtojam sistēmu, kā noteiks gada populārāko sportistu nominācijas. Pirmajā kārtā «Bauskas Dzīve» saņēma lasītāju iesūtītās kandidatūras piecās nominācijās. Otrajā kārtā notiek balsošana portālā bauskasdzive.lv. Portālā katrā balsošanas reizē var izlasīt informāciju par sportistu vai komandu sasniegumiem. Seši nominanti, kas būs ieguvuši visvairāk balsu katrā nominācijā pēc balsošanas rezultātiem, piedalīsies pēdējā kārtā – balsošanā ar anketu palīdzību laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pēdējā balsošanas kārta notiks tāpat kā iepriekš – izmantojot laikrakstā publicētu anketu. Sportistu sarakstu sastādīs pēc balsošanas rezultātiem portālā. Balsošana ar laikrakstā «Bauskas Dzīve» publicētajām un lasītāju aizpildītajām anketām notiks no 12. līdz 24. novembrim. Šoreiz «Bauskas Dzīve» vērtējumam piesaistīs arī sporta ekspertus, veicot papildu aptauju.
Bauskas novada pasākums «Gada sportists» notiks 19. decembrī Īslīces pagasta kultūras namā.

Deivids Šumskis, vieglatlētika
Latvijas Vieglatlētikas čempionātā Bauskas novada 4×100 un 4×400 stafešu vienības sastāvā izcīnīja divas sudraba godalgas.

Elvijs Mucenieks, blakusvāģi
Līdz 2015. gada 6. jūnijam – Stelpes posmam Latvijā – brauca vienā ekipāžā ar Janu Hendriksu, posmā izcīnot otro vietu. Pēc tam J. Hendrikss sadarbību pārtrauca, bet pēdējos trīs posmus E. Mucenieks aizvadīja kopā ar francūzi Valentīnu Žiro. Mūsu novada pārstāvis franču ekipāžai palīdzēja iegūt otro vietu pasaulē. Elvijs brauca arī ar beļģu pilotu Kristofu Santermanu, kurš pēc trim posmiem pasaules kopvērtējuma tabulā palika 23. vietā. J. Hendriksam Elvijs palīdzēja iegūt bronzu, V. Žiro – sudrabu, bet, pēc Starptautiskās Motociklistu federācijas (FIM) datiem, – 23. vieta čempionātā. «Pielicis daudz darba, lai divi braucēji iegūtu medaļas, bet kopvērtējumā neko nesaņēmis. Dažkārt cieņa un morālais atbalsts ir daudz vērtīgāks par materiālo atbalstu, tāpēc piesaku šī cilvēka kandidatūru, jo to cīņassparu, ar kādu viņš nes mūsu valsts un pilsētas vārdu pasaulē, laikam spēju ieraudzīt tikai es kā tuvākais cilvēks, esot klāt visos posmos. Atbalstīsim savējo, kurš cīnās tālumā,» tā Madara Dūmiņa.
Piedaloties Nāciju kausa izcīņā blakusvāģiem, kopā ar Valentīnu Žiro pārstāvēja Francijas vienību, palīdzot komandai izcīnīt 5. vietu.

Ģirts Dubinskis, vieglatlētika
Latvijas Vieglatlētikas čempionātā izcīnīta trešā vieta 400 metru skrējienā. Latvijas Vieglatlētikas čempionātā Bauskas novada 4×100 un 4×400 stafešu vienības sastāvā izcīnīja divas sudraba godalgas.

Jānis Baltušs, vieglatlētika
Latvijas čempions 400 metru barjerskrējienā, Latvijas Vieglatlētikas izlases dalībnieks. Latvijas Vieglatlētikas čempionātā Bauskas novada 4×100 un 4×400 stafešu vienības sastāvā izcīnīja divas sudraba godalgas.

Jānis Fārnests, dambrete

Pasaules 64 lauciņu dambretes čempionāta Sanktpēterburgā dalībnieks.

Kristaps Paegle, ūdensmotosports

Latvijas čempionātā S550 laivu klasē izcīnīta 1. vieta.

Mārtiņš Junkurēns, dambrete
Latvijas čempions 64 lauciņu dambretē, izcīnījis uzvaru arī kopā ar Bauskas vienību Latvijas komandu čempionātā. Pasaules 64 lauciņu dambretes čempionāta Sanktpēterburgā dalībnieks.

Nauris Metnieks, basketbolists
Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā vienības «Mārupe SC» sastāvā tika līdz pusfinālam. Vienībā bija labākais atlēcošo bumbu savācējs – vidēji 6,8 bumbas spēlē, guva vidēji 7,7 punktus.

Toms Smilškalns, ūdensmotosports

Pasaules čempionātā izturības braucienā «RIB» laivu klasē vienības «Akvashelf racing» sastāvā izcīnīta trešā vieta.

Rivo Vožniaks, vieglatlētika

Latvijas Vieglatlētikas čempionātā Bauskas novada 4×100 un 4×400 stafešu vienības sastāvā izcīnīja divas sudraba godalgas.

Reinis Paegle, ūdensmotosports

Startējot laivu klasē T-550, Eiropas čempionātā izcīnīta 3. vieta, Baltijas čempionātā 3. vieta un Latvijas čempionāta kopvērtējumā 2. vieta, divos posmos Jelgavā un Liepājā gūstot uzvaras.

Rolands Kovaļevskis, florbols

Latvijas Florbola virslīgas kluba FK «Bauska» rezultatīvākais spēlētājs jaunajā sezonā.

Toms Lauks, riteņbraukšana

«SEB MTB» maratonā «Scandi Motors» distancē sešu posmu kopvērtējumā izcīnīta 36. vieta.

Uvis Slakteris, ūdensmotosports

Latvijas čempionātā F1 laivu klasē izcīnīta 1. vieta, Eiropas čempionātā – 4. vieta.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Vieglatlētika

Kāpēc pie vieglatlētu sasniegumiem, katram nav pieminēts klāt arī ziemas Latvijas čempionāta medaļas??

pirms 5 gadiem, 2015.11.02 20:13

aptieka

Kas tie par sportistiem? Tur labi ja trīs ir sportisti.daudz zinu par sportu bet nu 70% nezināmi.
davai radi draugi balsojiet par saveejiem un priecaajieties..

pirms 5 gadiem, 2015.11.02 22:43

Vārds Uzvārds

Šādai nominācijai nevajadzētu pastāvēt, šeit ir tīrākā radu un draugu būšana. Aiziet, balsojiet par savējiem!!!

pirms 5 gadiem, 2015.11.03 10:22

Popularitāte

Tāpēc jau šis ir balsojums par Bauskas novada populārāko sportistu,tas ir sportistu,kurš ir populārs iedzīvotāju vidū,bet ne kuru noteiks ūbele ar ar savu sporta lietu kompāniju, Inga jau nosaka draugu būšanā,bet ne pēc rezultāta.

pirms 5 gadiem, 2015.11.03 13:38

cerus

Kundze cerams būs mācījusies pieredzes apmaiņas braucienos , ka nedrīkst sportistus vērtēt pēc draugu būšanas, bet pēc rezultātiem.

pirms 5 gadiem, 2015.11.03 15:33

Vietējās ziņas