Aicina balsot par iecavnieku darinātajiem adventes vainagiem un Ziemassvētku dekoriem 2

No otrdienas, 8. decembra, Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas  un biedrības «RaDam» «Facebook» profilos tiek publicēta ilgi gaidītā adventes vainagu un Ziemassvētku dekoru fotoizstāde, informē Jolanta Ignate, Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas vadītājas pienākumu izpildītāja.

Ekspozīcijā ir apskatāmas 73 fotogrāfijas, kuras atsūtījuši 47 atsaucīgi iecavnieki un ne tikai. Prieks par bērnu darbiņiem, par ikgadējiem šī tradicionālā konkursa dalībniekiem un pavisam jauniem cilvēkiem, kuri piedalās pirmo reizi. Atsaucīgi bijuši Zālītes speciālās pamatskolas mazāko klašu audzēkņi un viņu skolotājas, kā arī Iecavas pamatskola un aktīvās skolotājas Lilita Gārbena un Aija Dementjeva.

«Aicinām šo virtuālo izstādi apskatīt un būt aktīviem balsošanā, nospiežot zem bildes «patīk», ja darbiņš uzrunāja. Balsošana ilgs līdz 21. decembrim. Dekoru autorus, kuri saņems visvairāk «balsu», gaida pārsteigumi. Uzvarētāju paziņošana – 22. decembrī,» skaidro J. Ignate.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

Tuvojas Ziemassvētki – svētki par godu ziemai. Šajā pirmssvētku laikā padomāsim par pašiem neaizsargātākajiem – trūcīgajām un maznodrošinātajām personām. Pašlaik mūsu valstī notiek ekonomiskā krīze. Daudziem no mums iet grūti. Tāpēc neaizmirsīsim parūpēties par saviem tuvākajiem. Atbalstīsim savus nabadzīgos radiniekus. Vai arī kādu kaimiņu kam klājas grūti. Atbalstīsim nabadzīgos invalīdus un pensionārus. Palīdzēsim tiem, kam nav naudas un spēka, lai izķepurotos no nelaimēm. Darīsim labus darbus. Dzīvosim saticīgi. Aizmirsīsim aizvainojumus savās ģimenēs. Piedosim saviem radiniekiem. Būsim draudzīgi un atvērti pret apkārtējo pasauli. Ziemassvētki ir gadskārtu svētki. Ziemassvētki ir svētki par godu pašam saltākajam un baltākajam gadalaikam – ziemai. Ziemassvētku laikā ir jāpateicas Latvju Dieviem par visu labo, ko Dievi mums ir snieguši. Pirmssvētku laikā ir jāapciemo savus senčus kapos, nepieciešamības gadījumā ir jāuzkopj viņu kapavieta un jānoliek trīs baltas kapu sveces par godu katram no aizgājušajiem tuviniekiem. Iedegsim uz palodzes pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Iedegsim uz palodzes zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Dievietei Laimai. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautu un zemi. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī!
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
[Latvju Dievu dēls Skolnieciņš]
#Ziemassvētki #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #svētmežs #svētupe #svētbirzs #svētavots #svētakmens #svētezers

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.10 12:06

Skolnieciņš no svētavota

Ekonomiskā krīze, kuru izraisījis koronavīruss (kroņvīruss), ir skarusi daudzus no mums. Ienākumi samazinās, bet bezdarbs pieaug. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Dievietei Laimai. Aizlūgsim Laimu par mūsu valsts un tautas labklājību. Aizlūgsim Laimu par kovid-19 (covid-19) krīzē cietušajām ģimenēm. Lūgsim Laimu – Likteņa Valdnieci! «Likteņa Dieviete, Likteņa Valdniece, es lūdzu Tevi! Visvarenā Laima, es lūdzu Tevi! Apturi šo postošo ekonomisko krīzi! Pasargā manus tautiešus no bezdarba. Dāvā maniem tautiešiem labi apmaksātas darbavietas un uzcītību. Iznīcini aplokšņalgu sistēmu un negodīgus uzņēmējus. Dot trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iespēju izķepuroties no nelaimēm. Dāvā manai tautai laimi un prieku. Dāvā Latvijai mūžīgu labklājību! Sargi mūs no slinkuma, nevīžības, tuvredzības un izputēšanas! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!» Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #Laima #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #centība #spēks #veselība #labklājība #pagāni #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš #svētavots

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.10 12:07

Vietējās ziņas