Aicina balsot par orientēšanās kartes izveidi Likvertenu silā un treniņlaukuma ierīkošanu Bārbelē

Mazumtirdzniecības tīkla «Narvesen» rīkotā konkursa «Diena kā piedzīvojums» Zemgales reģiona finālā iekļuvuši arī projekti no Bauskas un Vecumnieku novada. Tagad tikai no iedzīvotāju balsojuma būs atkarīgs, kuri projekti saņems 2000 eiro to īstenošanai.

«Bauskas bērnu un jauniešu centrs vēlas izveidot orientēšanās karti Likvertenu silā, lai nodrošinātu vietējiem jauniešiem un ikvienam interesentam treniņu iespējas orientēšanās sportā. Projektā organizēs arī orientēšanās sacensības ar orientēšanās meistarklasēm,» informē Bauskas bērnu un jauniešu centra jauniešu lietu speciālists Renārs Manuilovs.

Biedrība «Jaunatne smaidam» Vecumnieku novada Bārbeles pagastā cer izveidot sporta tūrisma treniņlaukumu, lai varētu piesaistīt vietējos jauniešus sporta tūrisma iepazīšanā. Treniņlaukums nodrošinātu kvalitatīvu treniņu bāzi sporta tūrisma apgūšanai un vietējo jauniešu startam dažādās sacensībās.

Pašlaik mūsu novadu idejas starp piecām finālistēm ir pastarītes. Vadībā ir iecere par beisbola spēles apguvi Jelgavā. Tikai no mūsu novadu iedzīvotāju aktivitātes atkarīgs, vai izdosies iegūt finansējumu projektu realizācijai. Nobalsot var mājaslapā http://www.narvesen.lv/piedzivojums/.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas