Aicina Iecavas uzņēmējus turpināt diskusiju par ceļu sakārtošanu

Iecavas novada domē ceturtdien, 25. februārī, uzņēmēji aicināti uz diskusijas turpinājumu par grantsceļiem, ko izvēlēties remontam par Eiropas fondu naudu, vēstīts vietnē iecava.lv.

Programmā obligāts nosacījums ir atjaunojamo posmu saskaņošana ar novada uzņēmējiem, tāpēc pirmā saruna par pašvaldības izvēlētajiem ceļu posmiem notika pērn novembrī.

Pašvaldības projektu koordinatore Sintija Kalēja «Bauskas Dzīvei» pavēstīja, ka kopš iepriekšējās tikšanās saņemti daži privātpersonu un uzņēmumu ieteikumi atjaunojamo ceļu sarakstam, papildinot sarakstu ar vēl trim ceļiem, kas ir kritiskā stāvoklī.

Pēc S. Kalējas apkopotās informācijas, provizoriski pēc līdzšinējiem kritērijiem visvairāk punktu ieguvuši divi grantsceļu posmi – 1,61 km no Dārza ielas Zālītē līdz ceļam Cielavas–Bružas–P93, kā arī posms V1040–Roņi–Tāmas–Renceles–A7 8,40 km garumā.

Diskusijā tiks precizēti ceļu vērtēšanas kritēriji, skaidro projektu vadītāja. Apspriešanas sākums 25. februārī Iecavas novada domes 5. stāva zālē paredzēts pulksten 10. Diskusija ir atvērta, jebkurš var paust savu viedokli, rakstot iesniegumu, tiekoties klātienē vai sūtot savus ierosinājumus pa e-pastu: sintija.kaleja@iecava.lv.

Jau vēstīts, ka Iecavas novadam šajā atbalsta programmā pieejami 470 tūkstoši eiro, par kuriem pēc sākotnējām aplēsēm varētu kapitāli salabot vienu grantsceļa posmu. Pašvaldība uzņēmēju izvēlei ieteikusi vairākus labojamos ceļu posmus Ziemeļu, Zālītes, Zorģu un Audrupu virzienā.

Ceļu pārbūve, visticamāk, notiks 2017. gadā, bet šogad tiks sagatavota tehniskā dokumentācija, prognozē S. Kalēja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas