Aicina iepazīt Bauskas novadu 11

Bauskas novada dome izgatavojusi fotoalbumu «Bauskas novads aicina». Pirmie to saņēma lūgtie viesi Bauskas novada svētkos šī gada 1. augustā.

Piecdesmit lappušu biezajā izdevumā apkopoti vairāki simti fotogrāfiju. Tajās skatāmi novada pagasti, pilsēta. Redzami mūsu ļaudis darbā, svētkos, mācībās. Aplūkojami novada populārākie tūrisma objekti, attēli vēstī par atpūtas un izklaides iespējām. Albumā izmantotas novada fotogrāfu un fotostudijas «Bauska» dalībnieku iesūtītie foto.

Līdztekus fotogrāfijām albumā lasāmas esejas, kuru autores ir skolotājas, literātes, bibliotekāres un žurnālistes Inta Baltgalve, Vija Cerusa, Ināra Graudiņa, Linda Krūmiņa un Laimdota Ozoliņa. Tekstus angļu valodā tulkojusi skolotāja Ina Spēkmane.

«Šis ir reprezentācijas izdevums, kas veidots kā albums, kurš aicina iepazīt mūsu novadu gan baudot, gan piedaloties, gan priecājoties, gan izzinot. Fotogrāmata izdota simts eksemplāros, tas pašvaldībai izmaksājis 3044 eiro,» stāsta pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Novadā tas ir pirmais šāds albums. Līdz ar šo grāmatu tapis arī buklets «Bauskas novads, kur satiekas upes un cilvēki». Tajā ir mazāk fotoattēlu, savukārt atrodama izvērstāka informācija. Ir skatāma Bauskas novada vizītkarte, paveiktais un iecerētais attīstībā. Tas vēstī par uzņēmējdarbību, ieguldījumu infrastruktūrā, īstenotiem projektiem, kultūras aktivitātēm, tūrisma iespējām. Te nosaukti titulu «Bauskas novada Goda pilsonis» un «Par mūža ieguldījumu» īpašnieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Sencis

Apsveicu ar šādu albumu un bukletu. Žēl, bet Vecumnieku novadam nekas šāds nav, ko dāvināt un sevi prezentēt.

pirms 5 gadiem, 2015.08.05 13:09

sencis

Nu superīgi. Aija Spriņķe ļoti labi vada nodaļu. Viss notiekās.

pirms 5 gadiem, 2015.08.05 16:42

he-he

Neviena no minētajām NAV padotās. Atrada zosītes, kas to veica bez algas.

pirms 5 gadiem, 2015.08.05 20:08

Komentars Ja kas

Ja kas, tu smagi kļūdies un tendenciozā informācija lai paliek uz tavas sirdsapziņas.

pirms 5 gadiem, 2015.08.05 19:39

!

Sprinķei vajag vadīt IN, tur ir viņas īstā vieta, kas notiek tagad , ne rakstīt, ne runāt gribas, bet raudāt!!!

pirms 5 gadiem, 2015.08.06 11:19

janka

Skolotājas nav zosītes,he-he laikam mājās pagalma pie zosīm audzis,un tur arī skolojies.

pirms 5 gadiem, 2015.08.06 13:14

leibels

Nu nemākam mēs lepoties ar padarīto un paldies pateikt. Malači, ka mums ir tāds albūms un buklets. Par to jāpriecājas, ka iesaistīti vietējie fotogrāfi. Un arī avīze pašvaldībai ir forša - paskatieties citu pašvaldību, tad redzēsiet atšķirību. Izlasiet interviju šajā avīzē ar Uldi Eimusu - super!!! Meitenes malači. Paldies! Bet Spriņķei jāiet uz izglītības nodaļu, kamēr tur nab tikpat lieli sū... kā Bērzos...

pirms 5 gadiem, 2015.08.06 14:51

Blaks

Nepiekritīšu par pašvaldības avīzi. Esmu redzējusi citu novadu avīzes, nav nekur tālu jāmeklē, tepat bij. Bauskas rajonā ir galvastiesu pārākas, kaut vai Vecumnieku. Negribas pat salidzināt.

pirms 5 gadiem, 2015.08.06 18:41

Vietējās ziņas