Aicina ieteikt «Gada sportistu» 3

Turpinot ikgadēju tradīciju, laikraksts «Bauskas Dzīve» Bauskas novada pašvaldības organizētajā sarīkojumā «Gada sportists» atkal godinās populārākos sportistus un sacensību organizatorus.

Svētku vakars notiks 19. decembrī Īslīces pagasta kultūras namā. Pirms tam, kā katru gadu, lasītājiem būs iespēja balsot par gada populārāko sportistu un sporta sacīkšu organizatoru Bauskas novadā. Ikviena balss būs pateicība sportistiem un šīs jomas entuziastiem par viņu paveikto darbu un gūtajiem panākumiem šajā sezonā.

Ierastajā balsošanas sistēmā šogad ir nelielas pārmaiņas. Vispirms «Bauskas Dzīve» rosina laikraksta un portāla bauskasdzive.lv lasītājus un sporta fanus un interesentus sūtīt savas kandidatūras populārāko nominācijai. Atšķirībā no Bauskas novada pasākuma «Gada sportists», kurā balvu pasniegšanu nosaka pieņemtais nolikums, populārāko sportistu nominācijai var iesūtīt jebkuru kandidātu neatkarīgi no viņa sasniegumiem šosezon. Varbūt konkrētais sportists ir izcēlies ar cīņas sparu, centīgiem treniņiem. Iespējams, sacensību organizators ir palīdzējis kaut kā īpaši sagatavoties sacīkstēm, iedvesmojis vai ir sasniedzis kādus mērķus, kas nav augsti novērtēti, bet svarīgi tieši šim cilvēkam vai komandai.

Kandidātus balsošanai šogad var ieteikt piecās nominācijās: populārākais sportists, populārākā sportiste, populārākais sporta veterāns, populārākā sporta veterāne un populārākais sacensību organizators. Piezīme – balsošana notiek par pieaugušo vai veterānu sportistiem, nevis par jauniešiem.

Visi interesenti aicināti pieteikt populārāko sportistu vai sacensību organizatoru kandidatūras kopā ar informāciju par sportistu sasniegumiem 2015. gadā, uzskaitot sasniegumus Latvijas valsts mēroga čempionātos un sacīkstēs, kā arī panākumus starptautiskās sacensībās. Ikviens katrā nominācijā drīkst iesūtīt tik daudz Bauskas novada kandidātu aprakstu, cik daudz šī nosaukuma cienīgus sportistus var atrast. Līdz 28. Oktobrim (pasta zīmogs) vēstules var sūtīt uz «Bauskas Dzīves» redakciju pa pastu, adrese: Rīgas ielā 51, Bauskā, LV-3901, ar norādi: sportistu aptaujai, vai uz e-pastiem: uldis.varnevics@bauskasdzive.lv vai arturs.dulbe@bauskasdzive.lv. Laikrakstā publicēto anketu var arī atnest uz redakciju Bauskā, Rīgas ielā 51.

Piektās nominācijas izvēli – sacensību organizators – šogad noteica vairākas jaunas sacensības, kas aizvadītas Bauskas novadā, kā arī esošo turnīru kvalitātes uzlabošanās. Jaunas sacīkstes ir, piemēram, Kaspara Brazovska rīkotais Bauskas rudens velobrauciens un Igora Slaktera organizētais Baltijas valstu čempionāts veterāniem brīvajā cīņā. Pateicoties Alda Pavilona aktivitātēm, Latvijas novusa virslīgā noturējusies SIA «Vides serviss». Aizvien populārāki kļūst Modra Indriksona rīkotie galda tenisa turnīri, kuri tagad notiek arī komandām. Lasītāji noteikti zinās arī citus sporta sacensību organizatorus.

Skaļi vārdi un sasniegumi arī individuālajos sporta veidos. Futboliste Elīza Spruntule kārtējo reizi kļuvusi par Latvijas čempioni un Latvijas kausa ieguvēju futbolā. Daudzi panākumi atkal pazīstamajam veterānam no Īslīces pagasta Aleksandram Rimševicam, labi sasniegumi šogad Jānim Bukam, Inetai Ruhockai, Līgai Valnerei, Aivaram Solzemniekam un citiem. Jādomā, lasītāji atradīs arī citas kandidatūras, kas izcēlušās ar ko īpašu aizvadītajā sezonā. Aicinām ieteikt daiļā dzimuma pārstāves – varbūt kādu no mūsu sportistēm «Bauskas Dzīve» vēl nav aprakstījusi.

Par lasītāju ieteiktajām kandidatūrām būs iespēja balsot no 2. līdz 6. novembrim portālā bauskasdzive.lv. Turpat būs atrodama informācija par sportistu sniegumiem aizvadītajā sezonā.

Otrajā kārtā balsošana notiks, izmantojot laikrakstā publicētu anketu. Sportistu un sacīkšu organizatoru sarakstu noteiks pēc iedzīvotāju balsošanas rezultātiem portālā. Tie seši, kas būs ieguvuši visvairāk balsu katrā nominācijā pēc balsošanas portālā, piedalīsies otrajā kārtā.

Balsošana ar laikrakstā publicētajām un lasītāju aizpildītajām anketām notiks no 11. līdz 23. novembrim. Šajā kārtā sagaidāmas nelielas izmaiņas. Iepriekšējās balsošanas reizēs saņemti pārmetumi, ka tautas balss vien nespēj novērtēt sportistu sasniegumu vērtību, tāpēc pusi no galavērtējuma dos atsevišķu ekspertu aptauja. Atbalstiet savus kandidātus!


20151021-1410-sportistu.jpg


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Labākie ir

I.Slakters un viņa kaimiņš! Šos abus apbalvot ar medāli, vienu medāli - lai sadala, pārkožot uz pusēm

pirms 5 gadiem, 2015.10.21 18:56

tīri

zemē metami nav arī viens otrs no tiem garšļauku spiedējiem

pirms 5 gadiem, 2015.10.23 15:19

Fans

Varbūt iespējams izveidot balsošanas iespēju daudzajiem viedtālruņu lietotājiem? Būtu mūsdienīgi un piesaistītu daudzus.

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 21:51

Vietējās ziņas