Aicina ieteikt Vecumnieku populārākos sportistus 6

Vecumnieku tautas namā 22. janvārī notiks Vecumnieku novada labāko sportistu godināšanas un apbalvošanas sarīkojums «Sporta laureāts 2015».

Pasākumā apbalvos novada labākos sportistus, komandas un trenerus, kā arī personas, kas 2015. gadā veicinājušas sporta attīstību novadā, informē pašvaldības interneta vietne vecumnieki.lv.

Ikvienam iespējams iesniegt savus kandidātus 11 nominācijās – labākais sportists bērniem vecumā līdz 14 gadiem, jaunietis vecumā no 15 līdz 21 gadiem, pieaugušais, veterāns, vispārizglītojošo skolu komanda, pieaugušo vienība, labākais tehniskajos sporta veidos, gada treneris un sportists, ieguldījums sportā. Pretendentu saraksti jāiesniedz līdz 2016. gada 8. janvārim personīgi Vecumnieku novada domes Sporta skolā vai elektroniski, sūtot e-pastu uz adresi: vecumnieki.sp_skola@inbox.lv.

Šogad ir nominācija «Gada populārākais sportists», kuru noteiks divās kārtās. Vispirms ikvienu aicina iesūtīt informāciju par pretendentiem uz Vecumnieku novada domes sporta skolas e-pastu līdz 4. janvārim. Otra balsošanas kārta būs pašvaldības mājaslapā – tur varēs atdot balsi par vienu no desmit populārākajiem sportistiem pēc pirmās kārtas. Balsošana notiks no 5. līdz 15. janvārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

FK Iecava

Iesaku Vecumnieku bērnu futbola komandu, kura darbojās ar FK Iecavas gādību un brīnišķīgo treneri Andreju Tiščenko.

pirms 5 gadiem, 2016.01.04 14:42

FK Florbols

Iesaku Vecumnieku bērnu florbola komandu, kas tiek finansēta no Vecumnieku domes līdzekļiem un ir sasniegusi ievērojamus rezultātus...

pirms 5 gadiem, 2016.01.05 17:43

Frezis

Esmu Rundāles novada iedzīvotājs,bet mani kā labāko un populārāko atzina Bauskas novada sporta lietu padome,kuras satāvā es esmu. VARBŪT Vecumnieki un Iecava arī mani varētu izvirzīt par labāko,jo šogad esmu 30 medaļas izcīnijis,tas nekas,ka esmu ortrais no diviem dalībniekiem vai trešais no trijiem dalībniekiem. Galvenai,ka es esmu izcīnijis visvairā medaļas un tāpēc esmu populārākais veterāns

pirms 5 gadiem, 2016.01.05 23:05

baibaks

Tieši tā, konkurence vajadzīga, lai varētu lepoties ar sasniegumiem un vajadzētu redzamus panākumus vismaz Latvijas mērogā.

pirms 5 gadiem, 2016.01.06 19:39

Vietējās ziņas